Dlaczego czujemy się niezrozumiani? Co to jest ludziowstręt i czy to normalne? Może macie poczucie bycia outsiderem/outsiderką i czasem po prostu wolicie zostać sami/same w swojej oazie spokoju, co dla wielu z Waszego otoczenia wydaje się dziwną fanaberią lub niepokojącym zjawiskiem? A może to wszystko jest zupełnie normalne i potrzebne do tego, aby poczuć się dobrze ze sobą? Co jeszcze możemy zrobić, aby zaakceptować siebie takimi, jakimi jesteśmy?

O tym wszystkim w trzeciej lekcji w 'Szkole bohaterek i bohaterów' Przemka Staronia. Zobacz wideo!

CYKL 'SZKOŁA BOHATERÓW I BOHATEREK'
Cykl składać się będzie z dziesięciu lekcji na żywo transmitowanych na Wyborcza.pl oraz na Facebooku: Szkoła bohaterek i bohaterów, Magazyn Książki, Wydawnictwo Agora.
Lekcje skierowane są do uczennic i uczniów starszych klas szkół podstawowych (klasy 6-8) oraz do uczennic i uczniów szkół ponadpodstawowych. Dowiedz się więcej!
Zapraszamy w każdą środę o 17:00!

Przemek Staroń jest psychologiem, nauczycielem, trenerem, nagrodzonym przez Komisję Europejską twórca międzypokoleniowego Zakonu Feniksa, tutorem niemal 50 olimpijczyków z filozofii, fanem efektu wow, twórcą magicznej pracowni #utrzy, zwanym też profesorem Snape'em, wyróżnionym w konkursie im. Ireny Sendlerowej 'Za naprawianie świata', nagrodzonym LGBT+ Diamond 2019 Polish Business Award, wybranym Człowiekiem Roku 'Gazety Wyborczej' za 'wzorowe sprawowanie'. Jest też Nauczycielem Roku 2018, a w 2020 roku znalazł się w gronie 50 nauczycieli na świecie nominowanych do Nauczycielskiego Nobla - Global Teacher Prize. Był ekspertem ds. edukacji w sztabie kandydata na prezydenta RP Szymona Hołowni.

Zobaczcie pozostałe lekcje online Przemka Staronia:
- lekcja pierwsza
- lekcja druga
Więcej
Komentarze

Wyborcza.pl

Wyborcza.pl