Top 5 pytań

 • Czym jest prenumerata cyfrowa Wyborczej

  Do tej pory nasi Czytelnicy mieli do wyboru dwa rodzaje prenumeraty: Podstawową i Premium. W 2021 postanowiliśmy poszerzyć ofertę: dla tych, którzy traktują „Wyborczą” jako „swoją gazetę”, tworzymy trzeci pakiet - Klubowy. Zmieniły się także pierwsze dwa: nowy pakiet Podstawowy zadowoli Prenumeratorów szukających informacji, opinii i dziennikarskich śledztw, a nowy pakiet Premium poszerzamy o rarytas dla miłośników literatury, czyli „Książki” Magazyn do czytania” oraz większą dawkę tekstów naszych europejskich partnerów („Die Welt”, „Le Figaro”, „El Pais”, „La Reppublica” i inni).

  Od stycznia 2021 możesz wybrać spośród trzech pakietów – Podstawowego, Premium i Klubowego.

  Podstawowy jest idealny dla tych, którzy chcą trzymać rękę na pulsie, którzy potrzebują szybkich i wiarygodnych informacji o Polsce, świecie, gospodarce, kulturze, nauce, sporcie. Daje dostęp do tekstów informacyjnych, opinii redakcji i ekspertów oraz możliwość komentowania.

  Pakiet Premium jest dla tych, którzy chcą czytać wszystko, co publikuje Wyborcza.pl. Są tu pełne wiadomości z pakietu podstawowego, a dodatkowo informacje z Twojej okolicy (mamy 27 serwisów lokalnych), wywiady i reportaże z magazynów (np. Duży Format, czy Wolna Sobota), dostęp do portalu WysokieObcasy.pl. Nowością jest możliwość czytania tekstów z „Książek”, czyli najlepszego w Polsce magazynu o literaturze oraz artykułów od naszych europejskich partnerów (m.in. z Die Welt, Le Figaro czy El Pais).

  Pakiet Klubowy stworzyliśmy dla tych Czytelników, dla których „Wyborcza” to coś więcej, niż publikowane artykuły. Dlatego Członkinie i Członkowie Klubu - poza wszystkim, co w pakiecie Premium - mają bezpośredni kontakt z redakcją, zaproszenia na ekskluzywne spotkania i dwie dodatkowe prenumeraty dla bliskich. Do tego dostęp do naszego archiwum (z ponad 4 mln artykułów od 1989 r.!), a w prezencie na powitanie jeszcze 3 miesiące darmowego dostępu do podcastów radia Tok FM.

  Zarówno w pakiecie Premium, jak i Klubowym, wszystkie dostępne artykuły możesz czytać nie tylko na komputerze i w przeglądarce na telefonie, ale także w aplikacji na smartfonie lub tablecie.

 • Jak korzystać z prenumeraty z możliwością obdarowania dwóch osób?

  Zdecyduj, z kim chcesz się podzielić Twoim dostępem do prenumeraty. W ramach pakietu Wyborcza Klubowy możesz obdarować dwie osoby, wystarczy, że wpiszesz ich maile podczas dokonywania zakupu. Możesz pominąć ten krok i powrócić do niego później w Moim Koncie. W każdej chwili możesz zmienić osoby, z którymi dzielisz prenumeratę, kontaktując się mailowo lub telefonicznie z naszym Biurem Obsługi Klienta.

 • Czy mogę korzystać z prenumeraty na innych urządzeniach?

  Dostęp do prenumeraty cyfrowej Wyborczej jest możliwy z dowolnego komputera lub urządzenia z dostępem do internetu. Do zalogowania się są wymagane jedynie login i hasło

 • Jak wyłączyć autoodnowienie prenumeraty cyfrowej?

  Z prenumeraty możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Wystarczy, że zalogujesz się na Moje Konto na Wyborcza.pl, a w zakładce Przegląd wybierzesz opcję rezygnacji z płatności cyklicznych.

  Jeżeli nie chcesz, aby pakiet został przedłużony o kolejny okres rozliczeniowy, anuluj subskrypcję (płatność odnawialną) najpóźniej na 48h przed rozpoczęciem nowego okresu.

  Możesz też zrezygnować z prenumeraty kontaktując się mailowo lub telefonicznie z naszym Biurem Obsługi Klienta.

  Dodatkowo wybierając metodę płatności "płać z rachunkiem za telefon" oprócz wyżej opisanych sposobów rezygnacji masz możliwość rezygnacji wysyłając bezpłatnego SMSa o treści: STOP WYBORCZAPL na numer 80555.

  W przypadku pytań dotyczących płatności lub problemów z zatrzymaniem opcji płatności cyklicznej, prosimy o kontakt drogą e-mailową na adres pomoc@wyborcza.pl lub telefonicznie +48 22 555 54 55.

 • Jak mogę połączyć konto w Publio.pl z kontem prenumeraty cyfrowej Gazety Wyborczej?

  Aby połączyć konta, przejdź na stronę i postępuj zgodnie z instrukcją. Łączenie kont dotyczy użytkowników, którzy wykupili pakiet Wyborcza Premium i Wyborcza Klubowy w ramach prenumeraty cyfrowej Gazety Wyborczej.