Korzystanie z materiałów redakcyjnych Agory SA bądź dokonywanie ich opracowań wymaga uzyskania zgody Agory SA oraz nabycia licencji.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty wykupienia licencji, która m.in. daje możliwość:

- publikacji na stronach internetowych,

- publikacji w obrębie wewnętrznej sieci intranet,

- zamieszczania artykułu lub jego opracowania w wydawanym przez siebie dzienniku lub czasopiśmie,

- wykorzystania na potrzeby użytku wewnętrznego swojej jednostki organizacyjnej bez naruszania prawa autorskiego (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r.) obowiązującego na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz praw majątkowych Agory SA.

W celu wykupienia licencji na artykuł prosimy o kontakt: licencje@agora.pl

W celu wykupienia licencji na zdjęcie prosimy o kontakt: agencja@agora.pl 

Ogólne zasady udzielania licencji

Zamieszczone na stronach internetowych portalu wyborcza.pl materiały sygnowane skrótem „PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. („PAP") z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez wydawcę serwisu na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.