- Ten projekt był trochę strzałem w ciemno. Częściowo spodziewaliśmy się, że nie uzyskamy żadnych wyników. Fakt, że udało nam się uzyskać wyobrażenie o roślinności otaczającej zbiorniki w Tikál, jest spektakularnym sukcesem - powiedział Eric Tepe, botanik z Uniwersytetu w Cincinnati, jeden ze współautorów badania i publikacji, która ukazała się w "Scientific Reports".
Tikál to jedno z najsłynniejszych miast starożytnych Majów, wpisane w 1979 r. na listę światowego dziedzictwa UNESCO.
Materiał promocyjny
Materiał promocyjny
Wszystkie komentarze
Po prostu z ust mi to spiłeś (aś) ;-)
Też uważam że genialnie poskładałeś słowa w genialną myśl .jednakże jako agnostyk nie chcę aby absolutnie wszystko co się przypisuje kościołowi zostało wyrugowane z naszego życia , aczkolwiek nawet kapłanom egipskim usługiwały kapłanki a dzieci służyły im do zabaw seksualnych i składania ofiar z dzieci .Dzisiejszy kościół przejął te tradycję dla własnej wygody i pielęgnuje ten luksus posiadania.Wszak nawet Przemysław Wiktor Radzik – polski prawnik, sędzia Sądu Apelacyjnego wysyłał swoje gołe podobizny dla żony innego hejtującego sędziego w trakcie rozwodu a wszystko to działo się w tzw aferze hejterskiej sędziego i Ministra Piebiaka od Ziobry ala za to przeciwko p.Małgorzacie Gersdorf i Rzeplińskiemu.
A ja się zastanawiam dlaczego Jezus Chrystus próbował objawić się (zbawić) tylko garstce ludzi na Bliskim Wschodzie (Imperium Rzymskie) podczas gdy na świecie żyli wówczas Majowie, Chińczycy, Hindusi, Indianie, Aborygeni, cała Afryka itd.
Nie mial chlopak rozmachu.