Każdego dnia publikujemy setki tekstów, nasza strona zmienia się bardzo dynamicznie. W tym miejscu zbieramy najważniejsze wiadomości dnia.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Artykuł był aktualizowany

Wicepremier Andriej Biełousow zastąpi Siergieja Szojgu na stanowisku ministra obrony Rosji - zdecydował w niedzielę Władimir Putin. - Na znacznej części ukraińskiego pasa granicznego trwają zacięte walki. Na obrzeżach miasta Wołczańsk sytuacja jest niezwykle trudna, a miasto znajduje się pod ciągłym ostrzałem Rosji - powiedział w niedzielę prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski. W Gruzji odbyły się kolejne protesty przeciw tzw. prawu o zagranicznych agentach. Relacjonujemy na żywo 809. dzień wojny w Ukrainie.

Najważniejsze wydarzenia poniedziałku 13 maja:

Dziś w "Wyborczej" przeczytasz też: 

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Monika Tutak-Goll poleca
Podobne artykuły
Więcej
    Komentarze
    "Każdego dnia publikujemy setki tekstów" - zapomnieliście tylko dodać, że większość z nich to clickbaitowe gó..., obrażające inteligencję czytelników
    już oceniałe(a)ś
    1
    0
    Chciałabym się dowiedzieć od GW jak jej zdaniem zachowają się redaktorzy symetryści gazety gdyby wojna przeniosła się na nasz teren . Rozumiem, że nie będą walczyć , ale czy będą pisać" dajmy ruskim porządzić" ?
    @acilec123
    Na Żakowskiego i resztę dziadersów zawsze można liczyć
    już oceniałe(a)ś
    0
    0