Czytaj teraz

Przydatne linki

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  To przykre. Współczuję Słoweńcom. Lubię tam przebywać. Mili ludzie i świetnie zorganizowane państwo.
  już oceniałe(a)ś
  37
  0
  Widziałem podobne tragedie w DE. Zalane doliny, zurbanizowane doliny. Pomijając skutki globalnego ocieplenia co mogło pójść nie tak?
  @2betoxic
  własnie urbanizacja , nie szanowanie praw natury
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  W piątek wracałam pociągiem ze Słowenii do Austrii, panował strach, w okolicach Maribora miliśmy wrażenie, że dosłownie uciekamy przed falą. W sobotę ta fala zabrała nam samochód, już na południu Styrii, w okolicy Grazu. Widzieliśmy dziesiątki ludzi ewakuowanych pontonami. Pamiętam naszą powódź w 1997, a w Austrii i Bawarii tę z 2013. To jasne, że będą się coraz częściej powtarzać.
  @Tnnengebirge
  Oczywiście, dziewięć miliardów mieszkańców Ziemi skutecznie ją zniszczyła.Wszelki ostrzeżenia i rady traktowano jako fantasmagorie, dzisiaj już są niepotrzebne,już jest za późno.
  Gdyby jakiś fantasta chciał Ziemię naprawić to na planecie nie ma takich środków.Wg.naukowców koniec Ziemi miał nastąpić za milion lat może dwa.
  Nie wzięli pod uwagę wrażliwość Planety i destrukcyjną moc człowieka.
  A więc czas już nastał.
  Gorączkowo poszukujemy śladów po tyranozaurach i zastanawiamy się dlaczego wyginęli.
  Za kilka tysięcy lat przyszli mieszkańcy Ziemi będą się zastanawiali kim byli osobnicy którzy zniszczyli życie na Ziemi.
  już oceniałe(a)ś
  4
  3
  @ghost
  Koniec Ziemi miał nastąpić za milion lat? Może coś bliżej na ten temat, co to za naukowcy? Czy nie co sami przypadkiem co negowali Covid i szczepionki?
  już oceniałe(a)ś
  2
  1