Prezydent Andrzej Duda proponuje Polakom ustawę pojednawczą i zachęca, aby za dwa lata - w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, wszyscy razem świętowali 11 listopada. Czy takie rozwiązanie ma sens? Obejrzyj komentarz Rafała Zakrzewskiego.
Więcej
  Komentarze
  bardzo wazna data w historii Polski+mojej rodziny!!! ale z tym tzw. pis+tymm tzw. prezydentem od/dla tzw. pis nie chce swietowac tak waznego wydarzenia!!! tzw pis+tzw. prezydent moga swietowac z ich zwolennikami tzn : kibolami+durniami z onr+pijanymi kukizami i inna holota!!! to swieto i ta rocznica sa tak wazne dla mnie , ze tzw. pis+tzw. prezydent nie maja prawa do wspolnego swietowania z tzw. wg tzw. pis gorszym sortem Polaka!!!!! nie zgadzam sie na to zeby pis-wariatkowo bylo twarza tego waznego wydarzenia!!!!!! i to mowie w imieniu mojej rodziny i czlonkow mojej rodziny ktorzy sa stala czescia polskiej historii!!!!!!!!!!! kaczysci won od swietowania tago waznego wydarzenia!!!!
  już oceniałe(a)ś
  6
  7
  Juz nie jedna taka byla, co bardzo chciala. I... wyladowaly na smietniku.
  już oceniałe(a)ś
  1
  3
  On nic nie proponuje . To jest pustosłowie do suwerena który dostał 500+ i reszta go nie obchodzi . Jak można się pojednać z kimś kto wielokrotnie łamał konstytucję . Jak można porozumieć się z ludźmi którzy nagminnie łamią prawo , obrażają innych i i wszelkie opinie maja głęboko w ... To są tylko słowa . potrzebna jest odpowiednia dla rządu atmosfera na wybory 2018 a nie porozumienie .
  już oceniałe(a)ś
  7
  9
  To już nie będzie :"Ojczyznę dojną....."? W pochodach majowych już chodziliśmy, ale to se ne wrati.
  już oceniałe(a)ś
  3
  7
  propozycja w formie ustawy?????
  już oceniałe(a)ś
  2
  6
  Pamiętam kiedyś przed pochodem organizowanym 1 maja z okazji Święta Pracy sprawdzano listę obecności. Kto był - było odnotowane, kogo nie było... też było odnotowane. Do wykorzystania później. Po reformie systemu oświaty "dobra zmiana" znów udowadnia, że czerpie garściami z dawnego (gorszego) systemu. Chociaż... skoro "nieomylni" wzorują się na tamtym systemie - to czy aby na pewno był gorszy?
  już oceniałe(a)ś
  5
  12