Świat dziś to chaos. Fake newsy, pseudoautorytety, szybko zmieniające się trendy. Dostęp do sprawdzonych informacji, dostęp do rzetelnego dziennikarstwa jest ważniejszy niż kiedykolwiek. Wyborcza.pl i TOK FM Premium to marki od lat gwarantujące dokładną weryfikację źródeł, popartą analizami ekspertek i ekspertów. Nasza łączona oferta to również różnorodność treści i tytułów: w ramach jednej subskrypcji zyskasz dostęp do m.in. Wysokich Obcasów, Żyć Lepiej. Psychologia Codziennie, czy Wyborcza.biz.

Oferta Specjalna TOK FM Premium + Wyborcza.pl

Dwa wyjątkowe tytuły. Dwie marki nadające ton polskiemu dziennikarstwu; pisanemu oraz radiowemu. Teraz obie w jednej subskrypcji łączonej, która zawiera dostęp zarówno do radia i podcastów TOK FM, jak i do wszystkich tytułów Wyborcza.pl, w tym Wysokich Obcasów, Wyborcza.biz, Dużego Formatu, Ale Historia i innych.


Pakiet Wyborcza.pl + TOK FM Premium zawiera:

· teksty informacyjne Wyborcza.pl: Polska, świat, gospodarka, kultura, nauka, sport

· internetowe Radio TOK FM bez reklam "TOK + Muzyka"

· najlepsze magazyny dla kobiet w Polsce: Wysokieobcasy.pl oraz Wysokie Obcasy Extra

· podcasty z audycji TOK FM o różnorodnej tematyce m.in. politycznej, ekonomicznej, społecznej

· podcasty tworzone specjalnie dla Subskrybentów TOK FM Premium w pakiecie SOLO

· reportaże i wywiady z magazynów: Duży Format, Wolna Sobota, Ale Historia, Słówka

· Książki. Magazyn do czytania; dla tych, którzy chcą wiedzieć, co nowego w literaturze,

· wiadomości z Twojej okolicy (mamy 30 serwisów lokalnych Wyborcza.pl)

· seriale dokumentalne Michała Janczury, w tym nagrodzony statuetką Grand Press "Eksperyment" oraz rozważania filozoficzne Tomasza Stawiszyńskiego w audycji "Godzina filozofów"

· wybrane teksty partnerów Wyborczej m.in.: New York Times, El Pais, La Repubblica, Tribune de Geneve, Le Soir, Le Figaro, Die Welt, Tages-Anzeiger

· możliwość czytania na dowolnym urządzeniu, także w Aplikacji Wyborczej na smartfonie i tablecie

· możliwość komentowania oraz dostęp do eksperckich opinii

· możliwość słuchania audycji i podcastów w naszej aplikacji TOK FM

 KUP TUTAJ

Wyborcza.pl – głos niezależności

Wyborcza.pl to symbol niepokornego, niezależnego dziennikarstwa. Od chwili powstania w1989 roku Gazeta Wyborcza jest niezmiennie szeroko cytowanym, opiniotwórczym medium. Naszą wiarygodność najlepiej potwierdza fakt, że cyfrową prenumeratę Wyborcza.pl subskrybuje już 300 000 osób. Dołącz do nich!

TOK FM Premium – rzetelne źródło wiedzy

TOK FM to nie tylko popularna stacja radiowa z audycjami o tematyce politycznej, ekonomicznej i społecznej. Oferta TOK FM Premium to dostęp do wszystkich naszych audycji w formie podcastów, produkcji oryginalnych oraz do Radia TOK FM bez reklam.

Wysokie Obcasy – o (s)prawach kobiet

Wysokie Obcasy to dokładniej dwa najlepsze magazyny dla kobiet w Polsce Wysokieobcasy.pl oraz Wysokie Obcasy Extra oraz tematyczny serwis Żyć Lepiej. Psychologia codziennie. Portrety kobiet, kultura, seks, psychologia, styl życia, praca, zdrowie i uroda, czyli wszystko to, co ważne dla naszych czytelniczek i czytelników.

Wyborcza.biz – praktycznie o finansach

Najnowsze informacje na temat biznesu, pieniędzy, podatków, pracy i emerytur. Zobacz kierunki, które dziś decydują o tym, jakie będzie nasze jutro. Śledź i wyprzedzaj zmiany rzeczywistości, oszczędzaj pieniądze i inwestuj, opierając się na analizach, rekomendacjach i eksperckich prognozach.

Duży Format, Ale Historia i inne nasze tytuły w jednej subskrypcji

Łączona prenumerata Wyborcza.pl i TOK FM Premium obejmuje również dostęp do wiadomości z 30 serwisów lokalnych Gazety Wyborczej oraz do naszych pozostałych tytułów. W ramach jednej subskrypcji możesz czytać też m.in. magazyny: Duży Format, Wolna Sobota, Ale Historia, Słówka, Książki. Magazyn do czytania. –

Subskrypcja TOK FM Premium + Wyborcza.pl Czytaj i słuchaj tak, jak lubisz

Bez względu na to, czy chcesz czytać najnowsze doniesienia z kraju i ze świata, czy słuchać podcastów i audycji prezentujących różnorodne perspektywy i debaty społeczne; w ramach oferty specjalnej TOK FM Premium i Wyborczej wszystkie nasze tytuły możesz śledzić też w naszej aplikacji, w której możesz wybrać, jakie tytuły i tematy mają Ci się wyświetlać jako najważniejsze.

Łączona oferta subskrypcji TOK FM Premium (pakiet SOLO) + Wyborcza.pl (pakiet Premium) - subskrybuj już dziś!

Dołącz do grona ponad 300 000 naszych słuchaczy i słuchaczek, czytelniczek i czytelników. Odwiedzaj nasze strony, subskrybuj nasze publikacje, słuchaj naszego radia i podcastów. Jedna, cyfrowa prenumerata TOK FM + Wyborcza.pl Premium to miliony artykułów i tematów; zawsze blisko Ciebie i zawsze o tym, co ważne.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Komentarze