Lubisz eksperymentować w kuchni, ale brakuje Ci czasu na szukanie inspiracji i nowych pomysłów? Magazyn Kuchnia to proste przepisy na smaczne dania, porady dietetyczne i wiele więcej. Wraz z subskrypcją do Wyborcza.pl, zyskujesz dostęp do najlepszych treści z całego świata - nie tylko kulinarnych, ale też politycznych, kulturalnych oraz społecznych. Dzięki cyfrowej prenumeracie Wyborczej będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami z działów: gospodarka, kultura, nauka, sport. Skorzystaj z oferty - zasubskrybuj już teraz Wyborcza.pl wraz z Magazyn-Kuchnia.pl!

Dzięki subskrypcji w serwisie Wyborcza.pl, otrzymasz dostęp do najlepszych treści kulinarnych, w tym do serwisu Magazyn Kuchnia. Sprawdź!

Cyfrowa subskrypcja Wyborczej - pakiet Premium:

 • Dostęp do przepisów, porad dietetycznych oraz innych treści kulinarnych z serwisu Kuchnia. Magazyn dla smakoszy*
 • Teksty z sekcji: kraj, świat, klimat, kultura, nauka, zdrowie, sport oraz treści serwisu Wyborcza.biz
 • Wiadomości z Twojej okolicy (mamy 30 serwisów lokalnych)
 • Dostęp do najlepszych w Polsce kobiecych treści magazynowych z serwisu Wysokieobcasy.pl
 • Reportaże i wywiady z sekcji MAGAZYNY: "Duży Format", "Wolna Sobota", "Ale Historia", "Gazeta Telewizyjna", "Książki. Magazyn do czytania", "Słówka. Magazyn o języku" oraz "Classic"
 • Opinie redakcji i ekspertów oraz możliwość korzystania z funkcji komentowania artykułów
 • Przetłumaczone na język polski wybrane teksty naszych europejskich partnerów, np. "Die Welt", "El Pais", "Le Figaro", "Le Soir", "La Repubblica", "Tribune de Geneve", "Tages-Anzeiger"
 • Dostęp do treści w aplikacji WYBORCZEJ
 • Informacje o wybranych materiałach w serwisie, dostępnych w ramach Twojego pakietu, wysyłane na podany adres e-mail
 • Aktualne wydanie Gazety Wyborczej i jej dodatków w e-wydaniu (epub, pdf)
 • Możliwość podzielenia się 5 wybranymi przez Ciebie tekstami ze znajomymi

Wybieram PAKIET PREMIUM >>

W serwisie Magazyn Kuchnia znajdziesz wiele prostych przepisów na pyszne dania, a także porady dietetyczne i artykuły o zdrowym stylu życia. Spraw sobie prezent i rozszerz swoją wiedzę kulinarną! Kup prenumeratę Wyborczej wraz z Magazynem Kuchnia >>

300 tysięcy subskrypcji!

Kup cyfrową prenumeratę Wyborczej wraz z Magazynem Kuchnia i dołącz do 300 tysięcy prenumeratorów! Bądź na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami na świecie, poszerzaj swoją wiedzę i korzystaj z praktycznych porad. Próbuj też nasze proste przepisy na makaron czy wybierz jedną z wielu propozycji past do kanapek lub innych potraw. Zainwestuj w siebie i zacznij cieszyć się inspiracjami w kuchni.

Skorzystaj z aktualnej oferty, kup prenumeratę w prezencie dla rodziny i znajomych.

*Gwarancja dostępu do serwisu magazyn-kuchnia.pl do 30.11.2023 r.

Komentarze