Co ważnego dzieje się w Polsce i na świecie? Jak radzić sobie ze stresem? Który serial obejrzeć w weekend? Co nowego dzieje się w Twoim mieście? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w autorskich newsletterach "Wyborczej", których do wyboru jest aż 21.

Co ważne, nie są to wygenerowane przez automat zbiory linków odsyłających do konkretnych artykułów, a wyselekcjonowane przez dziennikarzy i dziennikarki "Wyborczej" najlepsze teksty wraz z autorskim komentarzem. Nasi autorzy i autorki polecają wybrane przez siebie artykuły, dzielą się własnymi spostrzeżeniami i opiniami oraz pomagają odnaleźć się w natłoku wielu informacji.

KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ NA NASZE NEWSLETTERY

Ręka na pulsie. Newsletter "Codzienny" i "Świat w 5 minut"

By być na bieżąco z wydarzeniami społeczno-politycznymi wybierz newsletter "Codzienny", w którym od poniedziałku do piątku otrzymasz raport z wydarzeń w Polsce i na świecie.

Jeśli bardziej ciekawi Cię to, co dzieje się za granicą, postaw na "Świat w 5 minut" - wysyłany w każdy wtorek błyskawiczny przegląd wydarzeń, o których nie wypada nie wiedzieć.

Bliżej Ciebie. Newslettery lokalne

Interesują Cię sprawy Twojego miasta? Działasz lokalnie? A może po prostu szukasz informacji o wydarzeniach w Twojej okolicy? Jeśli tak, wybierz newsletter Lokalny, czyli codzienne newsy i komentarze z ponad 20 miast w Polsce, od Trójmiasta po Rzeszów.

Czas na oddech. Newsletter "Optymistyczny" i newslettery kulturalne

Szukasz chwili wytchnienia? Wybierz newsletter "Optymistyczny". Wysyłany w każdy poniedziałek i składający się wyłącznie z dobrych wiadomości, daje rozpęd na cały tydzień.

Podobnie kulturalne newslettery "Wyborczej", dzięki którym dowiesz się, co w trawie piszczy w świecie literackim ("Booksletter"), filmowo-teatralno-muzycznym ("Oglądamy, czytamy, słuchamy"), czy na Twoich ulubionych platformach streamingowych jak Netflix czy Disney+ ("Serialowy").

Newslettery 'Wyborczej': Ekologiczny, Serialowy i Świat w 5 minut.
Newslettery 'Wyborczej': Ekologiczny, Serialowy i Świat w 5 minut.  mat. promocyjne

Zrozumieć zwierzaki (i nie tylko). Newsletter "Zwierzęta" i "Ekologiczny"

Dla miłośników czworo-, a nawet ośmionogów, którym nieobojętny jest los planety, również mamy coś ciekawego. W newsletterze "Zwierzęta" dzielimy się wiedzą o naszych przyjaciołach - tych udomowionych, i tych dzikich, zaś w newsletterze "Ekologicznym" podpowiadamy, jak być bardziej eko i świadomie przeciwdziałać katastrofie klimatycznej.

Kobiety wiedzą, co robią. Newslettery Wysokich Obcasów

Psychologia, relacje międzyludzkie i samodoskonalenie to zdecydowanie konik dziennikarek "Wysokich Obcasów". Nasze autorki przygotowały dla Was dwa newslettery: "Żyć Lepiej. Psychologia Codziennie", czyli jak kochać i cieszyć się życiem oraz "Seks na Wysokich Obcasach", czyli o seksualności bez tabu.

Oczywiście to tylko niektóre z naszych propozycji. Czekają na Ciebie jeszcze między innymi newslettery: "Dla przedsiębiorców", "Technologiczny", "Opiniowy" i wiele innych. Wybierz coś dla siebie i ciesz się dobrą lekturą każdego dnia!

Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem