Nieważne, gdzie jesteś i ile masz czasu. Ważne, abyś miał(a) ją w swoim telefonie. Z aplikacją "Wyborczej" zawsze będziesz miał głowę pełną tematów do dyskusji - rodzinnych, świątecznych i tych zupełnie przypadkowych.

Aktualne informacje i wiedza tematyczna - wszystko to znajdziesz w aplikacji "Wyborczej". Wystarczy, że zainstalujesz ją w swoim urządzeniu mobilnym. Posiadając aplikację "Wyborczej", masz pewność, że wszystko, co istotne tu i teraz, masz zawsze w zasięgu ręki.

Użytkownicy aplikacji, a szczególnie subskrybenci treści Wyborcza.pl, zyskują świadomość, wiedzę i pewność rzetelnej informacji na czas. Ale nie tylko, bo w aplikacji znajdziesz również wydania i teksty archiwalne oraz te, które określamy jako klasyki - tematy wiecznie żywe. Znajdziesz je wszystkie w sekcji "Wyborcza Classic".

Aplikacja "Wyborczej" to świadomość tego, co dzisiaj, ale też pewność nadążania za trendami technologicznymi, pogłębiona wiedza biznesowa i psychologiczna, to informacje z dalekiego świata, ciekawostki naukowe i porady zdrowotne, a także codzienna duża porcja kultury, sportu i rozrywki. 

Wygoda ma tu znaczenie! Pobierz aplikację ze sklepu App Store lub Google Play i jeśli nie jesteś jeszcze naszym prenumeratorem, skorzystaj z miesięcznego okresu próbnego zupełnie za darmo. Przekonaj się, że warto! 

Komentarze