Święta to magia. Czekasz na nie cały rok, bo wiesz, że to czas odpoczynku, wyciszenia i relaksu. Dla jednych jest to spotkanie z rodziną, dla innych to dobry film bądź wciągająca książka, a dla Ciebie może być to wygodny fotel, ciepłe skarpety, świetełka w oknie, unoszący się zapach pomarańczy i aplikacja z krzyżówkami w dłoni. Tak, to jest ten moment, kiedy czujesz się szczęśliwy(a).

W aplikacji "Krzyżówki Gazety Wyborczej" znajdziesz krzyżówki klasyczne, tematyczne, jolki i krzyżówki o miastach Polski. Wśród krzyżówek tematycznych znajdziesz też te świąteczne, bożonarodzeniowe. Ale nie tylko, bo otwierając aplikację, otwierasz całe morze możliwości i wyzwań.

Możesz wyruszyć w sentymentalną podróż po miastach Polski i sprawdzić, jak dobrze znasz ich zabytki, architekturę, kulturę czy geografię. Możesz też wybrać krzyżówki tematyczne. Rozwiązując je sprawdzisz, jak dobrze znasz się na grzybach, tradycjach, tańcach czy ekologii. Zawsze warto się przekonać a przy okazji zdobyć nową wiedzę. No i tradycyjnie całe mnóstwo krzyżówek klasycznych i jolek, które pozwolą Ci sprawdzić się w szeroko pojętej wiedzy ogólnej.

Kiedy, jak nie w święta? Zacznij zabawę aplikacją z krzyżówkami "Wyborczej" i przekonaj się, jak bardzo wciąga i odpręża, a przy okazji uczy, ćwiczy i utrzymuje Twoją pamięć w doskonałej kondycji. 

Pobierz aplikację "Krzyżówki Wyborczej" na swoje urządzenie z systemem operacyjnym iOS lub Android i rozwiązuj łamigłówki gdzie chcesz i kiedy chcesz. 

Na początek dostaniesz 73 jolki, 66 krzyżówek klasycznych, 23 krzyżówki tematyczne oraz 16 krzyżówek z kategorii "Miasta Polski".

Regularnie dodajemy kolejne krzyżówki, abyś ciągle mogła / mógł podejmować nowe wyzwania.

Jeśli nie wiesz od czego zacząć, skorzystaj z opcji przygotowanej specjalnie dla ciebie – „szczęśliwy traf" zadecyduje o tym, jaką krzyżówkę rozwiążesz jako pierwszą.

Aplikacja daje też możliwość skorzystania z funkcji „pomoc" i podglądu haseł. W każdej chwili możesz sięgnąć po "koło ratunkowe", i bez konsekwencji kontynuować rozwiązywanie kolejnych haseł.

Zawsze możesz przerwać zabawę bez utraty wpisanych już słów. Gdy tylko będziesz mieć ochotę i czas, wrócisz do krzyżówek, by kontynuować ich rozwiązywanie.

Instalacja aplikacji „Krzyżówki Gazety Wyborczej" jest naprawdę prosta. Wystarczy wejść do sklepu AppStore lub Google Play i pobrać aplikację na swoje urządzenie (z systemem iOS lub Android).

Pamiętaj, aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.

Życzymy dobrej zabawy!

Komentarze