Aktualne informacje i wiedza tematyczna - wszystko to znajdziesz w aplikacji "Wyborczej". Wystarczy, że zainstalujesz ją w swoim urządzeniu mobilnym.

Użytkownicy aplikacji, a szczególnie subskrybenci treści Wyborcza.pl, zyskują świadomość, wiedzę i pewność rzetelnej informacji na czas. Posiadając aplikację "Wyborczej", masz pewność, że wszystko, co istotne tu i teraz, masz zawsze w zasięgu ręki.

Ale nie tylko, bo w aplikacji znajdziesz też wydania i teksty archiwalne oraz te, które określamy jako klasyki - tematy wiecznie żywe. Znajdziesz je wszystkie w sekcji "Wyborcza Classic".

Aplikacja "Wyborczej" to świadomość tego, co dzisiaj, ale też pewność nadążania za trendami technologicznymi, pogłębiona wiedza biznesowa i psychologiczna, to informacje z dalekiego świata, ciekawostki naukowe i porady zdrowotne, a także codzienna duża porcja kultury i rozrywki. 

Aplikacja jest dla wszystkich ciekawych świata, świadomych i żądnych wiedzy i informacji oraz dla tych, którzy cenią sobie wygodę i szybki dostęp do informacji. Tak, ta aplikacja jest dla Ciebie! 

Wygoda ma tu znaczenie!
Pobierz aplikację ze sklepu Google Play klikając link Android bądź zeskanuj poniższy kod QR

Aplikacja 'Wyborczej' w sklepie Google Play
Aplikacja 'Wyborczej' w sklepie Google Play 

Jeśli jesteś użytkownikiem systemu operacyjnego iOS pobierzesz aplikację klikając link App Store bądź skanując poniższy kod, który przeniesie Cię do sklepu.

Aplikacja 'Wyborczej' w sklepie App Store
Aplikacja 'Wyborczej' w sklepie App Store 


Jeśli nie jesteś jeszcze naszym prenumeratorem, skorzystaj z miesięcznego okresu próbnego zupełnie za darmo. Przekonaj się, że warto! 

Komentarze