Na początku stycznia kina w Polsce wciąż pozostają zamknięte na cztery spusty, dlatego widzom pozostaje tylko wybór między ofertami telewizji i VOD. Jakie premiery szykują najpopularniejsze platformy streamingowe? Jakie seriale warto zobaczyć? W piątek, 29 stycznia 2021 roku w "Wyborczej" dodatek specjalny "50 serialowych premier".

Zebraliśmy w tym dodatku 50 ważnych serialowych premier i kontynuacji. Ale czy wszystkie zostaną pokazane w 2021 roku? Tego ze względu na pandemię nikt nie może być pewien, nawet producenci. A jest na co czekać.

Fani/antyfani „Wiedźmina” na pewno chcą się dowiedzieć, czy drugi sezon wypadnie tak dobrze/chociaż trochę lepiej niż pierwszy. Nogami przebierają wielbiciele „Stranger Things”, „Peaky Blinders” oraz „The Crown”. Dziewczyny, które jako nastolatki wielbiły „Plotkarę”, chętnie zobaczą jej nową wersję, z innymi bohaterami, ale wciąż tym samym głosem Kristen Bell, którego użycza plotkarze. Wierni widzowie „Euforii” wprawdzie dostali na pociechę dwa odcinki specjalne, ale niecierpliwie czekają na drugi sezon.

Czeka nas w tym roku także finałowa seria „Niepewnych”, więc ich twórczyni Issa Rae zapewne wymyśli jakiś niezwykły nowy projekt. Zobaczymy też kolejne sezony „Genialnej przyjaciółki”, „Mrocznych materii”, „Wychowanych przez wilki” i „The Morning Show”. Najważniejsza premiera roku 2021 to „Władca pierścieni” platformy Amazon Prime Video. Czy serial pokochamy tak samo jak filmy Petera Jacksona? Oby.

Dodatek specjalny „50 serialowych premier” już w piątek, 29 stycznia 2021 roku w „Wyborczej”

Komentarze