Sprawdzone wiadomości, szeroki przekrój tematów - od polityki, przez gospodarkę, po psychologię. Teksty najlepszych dziennikarzy w kraju. Sprawdzone informacje lokalne. Wszystko to znajdziesz w prenumeracie Wyborcza.pl. Teraz w wyjątkowo niskiej cenie. Skorzystaj z promocji na Black Friday!

KUPUJĘ PRENUMERATĘ >>

Nasi dziennikarze opisują to, co widzą na własne oczy w Twoim mieście, kraju czy na świecie. Są na miejscu zdarzeń. Prowadzą dziennikarskie śledztwa. Weryfikują fakty. Robią wywiady.

Teraz za roczną prenumeratę "Wyborczej" zapłacisz 179 zł!*

Kup prenumeratę "Wyborczej" - sięgnij po newsy, opinie i reportaże, również te lokalne. Czytaj codziennie rzetelne informacje i korzystaj z najlepszej rozrywki.

Dostęp do lokalnych informacji, dzięki promocji na Black Friday!

Jesteś z Poznania, Warszawy, a może z Bydgoszczy? Chcesz być bliżej wydarzeń ze swojego miasta? Chcesz wiedzieć, kiedy będzie nieprzejezdna ulica, gdzie powstaną nowe inwestycje lub co planuje lokalna władza? Kliknij i wybierz swoje miasto >>

Dostęp do informacji lokalnych z 30 miast jest możliwy, również dzięki prenumeracie "Wyborczej". Ale to nie wszystko! W pakiecie otrzymasz również:

  • teksty informacyjne (Polska, świat, gospodarka, kultura, nauka, sport)
  • opinie redakcji i ekspertów oraz możliwość komentowania tekstów
  • reportaże i wywiady z magazynów: "Duży Format", "Wysokie Obcasy", "Wysokie Obcasy Extra", "Wolna Sobota", "Ekonomia+", "Ale Historia", "Słówka", "Książki. Magazyn do czytania"
  • najlepsze magazyny kobiece w Polsce: Wysokieobcasy.pl oraz Wysokie Obcasy Extra
  • teksty naszych europejskich partnerów (El Pais, La Repubblica, Tribune de Geneve, Le Soir, Le Figaro, Die Welt, Tages-Anzeiger)
  • możliwość czytania na dowolnym urządzeniu, także w aplikacji na smartfonie i tablecie
  • spotkania z dziennikarzami i gośćmi Gazety Wyborczej
  • dodatkowe prenumeraty dla Twoich Bliskich

Promocja Black Friday to świetna okazja, by rozpocząć przygodę z Wyborcza.pl

Dla nowych Czytelniczek i Czytelników przygotowaliśmy ofertę, dzięki której odkryjesz najlepsze dziennikarstwo i zapewnisz sobie ciekawą lekturę na każdy dzień. Jeśli nie masz prenumeraty, zamów ją już dziś prenumeratę w pakiecie Premium i płać 179 zł za rok czytania! A kupując pakiet Klubowy - możesz współdzielić dostęp do "Wyborczej" z dwojgiem przyjaciół czy kimś z rodziny.

SUBSKRYBUJ "WYBORCZĄ" >>

* Oferta dla użytkowników, którzy w ciągu ostatniego roku nie posiadali prenumeraty w serwisie Wyborcza.pl. Pierwsza płatność to 179 zł za 366 dni. Nastepna to 432 zł. Opłata pobiera jest automatycznie z góry co 366 dni. Możesz zrezygnować z autoodnowienia. Propozycja dotyczy pakietu Premium prenumeraty cyfrowej Wyborczej.Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką za taki sam pakiet wynosi 189 zł.

Komentarze
A jakie promocje są w tym dniu dla obecnych prenumeratorów, nie widzę czy może gdzieś mnie one umknęły?
@M.FF
Obecnych prenumeratorów mają serdecznie w dupie, to takie polskie podejście do klienta!
już oceniałe(a)ś
10
0
Chyba zrezygnuję, bo jestem starym prenumeratorem. Ta polityka zamawiania prenumeraty przypomina politykę sieci telefonicznych i banków. A ja, stary prenumerator zostałem ukarany!
@md
Też rezygnuję. To jest śmiech na sali, że dla obecnych prenumerat nie ma zniżki
już oceniałe(a)ś
1
0
Nie widać tej zniżki, niestety
@Devil_And_I
Promocja jest dla NOWYCH czytelników.
już oceniałe(a)ś
4
2
Za jeden, podkreślam jeden, abonament szwajcarskiego dziennika mam dostęp do cyfrowego wydania gazety i oczywiście do bez wyjątku wszystkich tekstów publikowanych na stronie internetowej tego dziennika. Ale z Wyborczą oczywiście tak się nie da. Oczywiście nie ma też odpowiedniej cenowo oferty dla studiujących jak np. w Niemczech czy w Szwajcarii. Porażka.
już oceniałe(a)ś
4
0
"Starzy" prenumeratorzy, sprawdźcie maile! Dziś dostałem link do tej zniżki na 9,90zl przez 6 miechów, odpaliłem i działa.
@Tylko_KOALICJA
Sprawdziłam,nie ma nic z rzeczy , o których piszesz.
już oceniałe(a)ś
5
0
@Tylko_KOALICJA
Sprawdzam, nic nie ma.:-(
już oceniałe(a)ś
3
0
Ja też niedługo bedę nowy,ale to śmieszna "promocja". Nie skorzystam na pewno. GW - tylko piniądz? Rozczarowanie. Na Black Weekend powinniście dać chyba za 1 ZLOTY. Ale chyba "pecunia non olet". (Nawiasem mówiąc - tez lubię pieniążka).
@p.s.
Typowo polska pazerność, doić z internautów ile wlezie. Nawet ten głupi magazyn "Książki" nie jest dostępny w zwykłym abonamencie. Nauczcie się szanować czytelników tak jak to czynią na Zachodzie, do którego wy hipokryci tak tutaj mocno chcecie w tym kraju dążyć!
już oceniałe(a)ś
3
1
@p.s.
No mogli dać miesiąc za 1zl, a dali 6 miesięcy za 9,90 zamiast 19,90zl. Wybieram :)
już oceniałe(a)ś
1
2
Promocyjna prenumerata Wyborczej - teraz 120% więcej trolli!
Zerowa moderacja przez następne 12 miesięcy!

Teraz się opłaca!
już oceniałe(a)ś
1
0
już w zeszłym roku z tym był cyrk, ale teraz to już podusili na maksa. krzyżyk na drogę :)
już oceniałe(a)ś
0
0