Pandemia COVID-19 zmieniła naszą egzystencję: pracę, codzienne zwyczaje, życie rodzinne. Musimy się poddać wielu różnym ograniczeniom, nakazom i zakazom. Na co dzień doświadczamy ludzkiego lęku o życie, zdrowie, a także o przyszłość naszą i naszych bliskich. Na co możemy liczyć? Czego się spodziewać? Specjalny dodatek już we wtorek, 28 kwietnia w "Wyborczej".

W związku z rozwojem epidemii i zmieniającą się sytuacją w kraju, jest w nas coraz więcej lęku o byt i mamy coraz więcej pytań o przyszłość. Przyglądamy się kolejnym komunikatom rządu i sprawdzamy, jak zarządzenia wpływają na naszą materialną sytuację i codzienne życie. Budzi się wiele pytań, na które sami nie potrafimy znaleźć szczegółowych odpowiedzi.

W specjalnym dodatku „200 pytań o Twoją przyszłość” wraz z zaproszonymi przez nas ekspertami odpowiadamy na Wasze pytania związane z różnymi aspektami następstw pandemii. Wśród najważniejszych tematów:

  • Praca – informujmy, co nowego pojawiło się w sposobie wykonywania pracy, jej wymiarze, wynagrodzeniach.
  • Finanse – wskazujemy, co dają kolejne odsłony tarczy antykryzysowej tym, którzy wpadają w kłopoty finansowe.
  • Zdrowie – wyjaśniamy, jak obecnie działa służba zdrowia.
  • Ochrona – rozwiewamy wątpliwości związane z noszeniem maseczek.
  • Życie codzienne  – objaśniamy zasady dotyczące przemieszania się i informujemy o zasadach funkcjonowania różnych instytucji

Co nas czeka? Wy pytacie - my odpowiadamy. Specjalny dodatek „200 pytań o Twoją przyszłość w czasie epidemii” już we wtorek, 28 kwietnia w "Wyborczej".

Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem