Nośmy maseczki i rękawiczki ochronne, aby uniknąć kontaktu z koronowirusem i przenoszenia go. W ten sposób dbamy o siebie i o innych. Jak to dobrze i mądrze robić?
  • Jak prawidłowo wkładać i zdejmować maseczkę?

Wszyscy mamy obowiązek zasłaniania twarzy i ust w miejscach publicznych. Dla większości z nas to nowe doświadczenie, więc nie każdy umie to prawidłowo zrobić. Medycy przekonują, że właściwe postępowanie z maseczką, zwłaszcza jej zdejmowanie, jest bardzo ważne. Tylko bezbłędne wykonywanie tej czynności uchroni nas i osoby z naszego otoczenia przed kontaktem z koronawirusem. Warto się więc tego nauczyć.

Pobierz plakat Jak prawidłowo wkładać i zdejmować maseczkę i obejrzyj film z instrukcją.

  • Jak prawidłowo zdejmować rękawiczki?

Rękawiczki mają nas chronić przed kontaktem z koronawirusem. Nosimy je poza domem, gdy wychodzimy do pracy czy sklepu. Dotykamy nimi wielu przedmiotów, które mogą być zanieczyszczone koronawirusem. Czy umiesz je prawidłowo włożyć i zdjąć? Zrobić to tak, by nie przenieść zanieczyszczeń na ręce, twarz, ubranie czy domowe sprzęty? Zadbaj o swojej bezpieczeństwo i postępuj zgodnie z instrukcją przygotowaną przez specjalistów.

Pobierz plakat Jak prawidłowo zdejmować rękawiczki i obejrzyj film z instrukcją.

Partnerem akcji jest: POLSKA BEZGOTÓWKOWA

Polska Bezgotówkowa
Polska Bezgotówkowa  mat.promocyjne partnera

Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Już wiem jak ubrać i zdjąć. Nie wiem tylko kto je wydaje i gdzie je pobrać.
już oceniałe(a)ś
5
0
Rzyg. Jak to się ma do tego, że nie musimy nosić żadnych @#$% masek tylko wystarczy szalik, apaszka, buff? To całe zasłanianie się jest działaniem równie pozorowanym jak maski dla szpitali z fejkowym atestem.
już oceniałe(a)ś
3
0
Nie mieszajcie zaleceń dla profesjonalnego wykorzystania z zakładaniem masek dla policjanta bo trzeba.
już oceniałe(a)ś
2
0