Sprawdzone wiadomości, szeroki przekrój tematów - od polityki, przez gospodarkę, po psychologię. Teksty najlepszych dziennikarzy w kraju. Sprawdzone informacje lokalne. Wszystko to znajdziesz w prenumeracie Wyborcza.pl. Teraz w wyjątkowo niskiej cenie. Skorzystaj z promocji na Black Friday!

Dzięki prenumeracie Wyborcza.pl, zyskujesz dostęp nie tylko do informacji z kraju i ze świata, ale masz też możliwość czytania nagradzanych śledztw, intrygujących reportaży i wywiadów oraz innych tekstów napisanych przez najlepszych dziennikarzy w Polsce.

Teraz za roczną prenumeratę "Wyborczej" zapłacisz 179 zł!*

ZOSTAŃ PRENUMERATOREM >>

Cyfrowa prenumerata Wyborczej to:

  • teksty informacyjne (Polska, świat, gospodarka, kultura, nauka, sport)
  • opinie redakcji i ekspertów oraz możliwość komentowania tekstów
  • reportaże i wywiady z magazynów: "Duży Format", "Wysokie Obcasy", "Wysokie Obcasy Extra", "Wolna Sobota", "Ekonomia+", "Ale Historia", "Słówka", "Książki. Magazyn do czytania"
  • wiadomości z Twojej okolicy (mamy ponad 30 serwisów lokalnych)
  • najlepsze magazyny kobiece w Polsce: Wysokieobcasy.pl oraz Wysokie Obcasy Extra
  • teksty naszych europejskich partnerów (El Pais, La Repubblica, Tribune de Geneve, Le Soir, Le Figaro, Die Welt, Tages-Anzeiger)
  • możliwość czytania na dowolnym urządzeniu, także w aplikacji na smartfonie i tablecie
  • spotkania z dziennikarzami i gośćmi Gazety Wyborczej
  • dodatkowe prenumeraty dla Twoich Bliskich

Black Friday. Taka promocja już się nie powtórzy!

Nasza oferta subskrypcji "Wyborczej" na Black Friday to coś, z czego będziesz czerpać korzyści nie tylko przez jeden tydzień w roku. Czytaj Wyborcza.pl przez cały rok. Tylko teraz w wyjątkowo niskiej cenie. Dołącz do grona prenumeratorów „Wyborczej"!

*Oferta dla użytkowników, którzy nie posiadają aktualnie prenumeraty w serwisie wyborcza.pl. Pierwsza płatność to 179 zł za 366 dni. Nastepna to 432 zł. Opłata pobiera jest automatycznie z góry co 366 dni. Możesz zrezygnować z autoodnowienia. Propozycja dotyczy pakietu Premium prenumeraty cyfrowej Wyborczej. Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką za taki sam pakiet wynosi 189 zł.

Komentarze
A co z wiernymi czytelnikami, którzy już mają opłaconą prenumeratę?
@Halabarda
Przedłużasz ją.
już oceniałe(a)ś
7
0
Namiastka promocji. Bywało lepiej. Czekam na coś lepszego, żeby przedłużyć prenumeratę ;-)
@karol.sk
Ja też.
już oceniałe(a)ś
6
0
@karol.sk
i ja
już oceniałe(a)ś
3
0
@karol.sk
Rok temu w grudniu przedłużenie premium o rok kosztowało 149,90 zł! obecne dwie stówy za podstawkę to śmiech na sali!
już oceniałe(a)ś
4
0
@natassja
Dokładnie. Chyba się powoli w tyłkach przewraca ludziom z Wyborczej, albo chcieli sobie sowite premie na święta wypłacić.
już oceniałe(a)ś
0
0
Wiem ze fajnie sie chwalic ile macie prenumeratorow, ale zadbajcie o jakas powazna promocje dla ludzi ktorzy sa z wami od dluzszego czasu.
już oceniałe(a)ś
20
0
Jako wierny czytelnik i od wielu lat prenumerator, przyznaję że to jest kpina i żart, a nie promocja.
już oceniałe(a)ś
19
0
Ostatnie moje przedłużenie o rok to 99 zł. Na czym polega obecne -75%? Pół roku za 100?
już oceniałe(a)ś
14
0
Wasze ?promocje? pozbawione są jakiejkolwiek logiki. Jaką korzyść daje zniżka z 300zł za rok (liczone od ceny, której nie ma, bo podajecie 19,90 za miesiąc) na 200zł, które nadal jest niewiele tańsze od opłaty miesięcznej w promocji (2x5zł, 2x10zł w zależności od pogody). Brak atrakcyjnej oferty rocznej pozostaje aktualny. I te dziesiątki promocyjnych pop-upów...
już oceniałe(a)ś
13
0
To jakiś żart, a co z pakietem premium??
już oceniałe(a)ś
10
0
Najlepsze, że strona z "promocją" Black Friday prenumeraty podaje w sekcji "Zobacz także" linki do artykułów w których jest mowa, że to tylko chwyt reklamowy i nie zaoszczędzisz ;) Przynajmniej są konsekwentni ;)
już oceniałe(a)ś
9
0