Oryginalny kalendarz, z autorskimi fotografiami Adama Wajraka, to nie lada gratka nie tylko dla przyrodników, miłośników i koneserów oryginalnych zdjęć polskiej fauny. To także niezwykły prezent dla wszystkich estetów, którzy lubią cieszyć wzrok pięknymi obrazami przyrody. Szukaj go w kioskach razem z „Wyborczą” już we wtorek, 26 listopada.

Jakie zwierzaki będą nam towarzyszyć w 2020 roku? Jaka historia wiąże się z każdym zdjęciem? Obrazowy szkic każdego miesiąca przygotował sam autor zdjęć. I tak na początku roku powitają nas trznadle siedzące na płocie, które jesienią zbierają się w stadach.

W kolejnych miesiącach pojawią się dobrze znane jelenie, wilki, jaszczurki żyworodne czy zimorodki.

Szanowni Przyjaciele, oto kolejny wajracki kalendarz, który dla Was przygotowałem. Mam nadzieję, że nadchodzący rok przyniesie Wam wiele wspaniałych przygód i obserwacji przyrodniczych. Mam również nadzieję, że nie będziemy musieli walczyć o naszą piękną przyrodę, bo lepiej przyrodę podziwiać, chronić i być z niej dumnym, niż o nią walczyć – Adam Wajrak.

Kalendarz przyrodniczy na 2020 rok ze zdjęciami Adama Wajraka już we wtorek 26 listopada listopada z "Wyborczą" w cenie 9,99 zł. Po dniu edycji kalendarz będzie dostępny na kulturalnysklep.pl

Zdjęcia z kalendarza można pobrać na www.wyborcza.pl/kalendarz

Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Kupuję!
już oceniałe(a)ś
5
0
A moze tak tez w postaci Pdf czy cos podobnego dla tych co nie ma w kraju :)
@WolnoscRownoscDemokracja
< Zdjęcia z kalendarza zostaną opublikowane 26 listopada w godzinach popołudniowych na Wyborcza.pl/kalendarz.>
już oceniałe(a)ś
2
0