W środę 25 września z "Wyborczą" będzie można kupić voucher na 3-miesięczny kurs języka angielskiego online eTutor.

eTutor to największa w Polsce platforma do nauki angielskiego. Znajdują się na niej wszystkie poziomy zaawansowania od A1 do C2. Uczysz się podczas krótkich 15-minutowych lekcji, zdobywasz monety, robisz szybkie powtórki i bawisz się z grami językowymi. To Ty decydujesz o celach i tempie swojej nauki, dlatego poznajesz języki bez ograniczeń i bez stresu.

Voucher z kodem, który będzie dostępny z "Wyborczą" zapewnia 3 miesiące nauki języka angielskiego. Aby aktywować dostęp wystarczy zdrapać miejsce, gdzie znajduje się kod, wpisać go na stronie etutor.pl/karta i założyć konto. Po założeniu konta należy wykonać test powitalny i rozpocząć naukę w idealnie dopasowanym do Ciebie miejscu. Możesz uczyć się wszędzie i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu (na komputerze, tablecie i w komórce). Dostęp do nauki masz przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Za 3 miesiące nauki zapłacisz tylko 19,99 zł - zamiast standardowej cennikowej opłaty 99 zł.

Voucher na kurs angielskiego online eTutor w środę 25 września z "Wyborczą". Cena "Wyborczej" z voucherem 19,99 zł (w tym 23% VAT).

eTutor na komputerze: 1) Windows 7 | 8.1 | 10, Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Opera 2) macOS: Safari.
Aplikacja mobilna: Android 5.0 lub nowszy, iOS 9.0 lub nowszy.
Uwaga! Kod jest jednorazowy, dostępny tylko dla nowych użytkowników
platformy eTutor. Aktywacja najpóźniej do 31.10.2018, później kod traci ważność. 

Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem