20 rozmów z seksuologami i psychoterapeutami z całego świata na temat miłości, związków i seksu - specjalne wydanie "Wysokich Obcasów" - "Psychologia miłości. Cały ten seks" już w sprzedaży!

Granice wolności w związku, seks po menopauzie, poliamoria, związki bezdzietne, pożądanie i nowe definicje męskości – magazyn „Psychologia miłości” poświęcony jest różnym aspektom seksualności i uczuciowości. Został przygotowany z myślą osobach, które przyglądając się swoim relacjom zadają sobie pytania: „Jakie role chcemy odgrywać w związku, a jakich nie?”, „Czy potrafimy ze sobą rozmawiać?”, „Czy możemy spotykać się z byłymi i utrzymywać z nimi kontakt?”, "Co jest dla mnie do zaakceptowania w ramach wolności w związku, a co nie?".

O swoich doświadczeniach i przemyśleniach na temat miłości opowiadają Slavoj Žižek, znany słoweński filozof, socjolog i krytyk kultury oraz Marina Abramović - najsłynniejsza na świecie artystka performance’u, living art i body art.

W magazynie jest też rozmowa z Pawłem Rabiejem, zastępcą prezydenta Warszawy i jego partnerem - dziennikarzem i podróżnikiem Michałem Cessanisem.

Magazyn „Psychologia miłości. Cały ten seks” już w sprzedaży w cenie 13,99 zł. 

Komentarze