Historia Jacindy Ardern - premierki Nowej Zelandii, o tym, że motywacja nie istnieje, wywiad z analityczką trendów o pracy przyszłości, czyli jak będą pracowały nasze dzieci oraz seksizm w pracy - jak sobie z nim radzić. Te i inne tematy znaleźć można w najnowszym wydaniu dwumiesięcznika "Wysokie Obcasy Praca".

W związku z dużym zainteresowaniem rynku i czytelniczek magazyn „Wysokie Obcasy Praca” zmienia cykliczność i od tego numeru będzie dwumiesięcznikiem (dotychczas kwartalnik).

Bohaterką okładki najnowszego numeru „Wysokie Obcasy Praca” jest Jacinda Ardern – premierka Nowej Zelandii, trzecia kobieta na tym stanowisku i najmłodsza osoba sprawująca tę funkcję od 1856 r. w swoim państwie. O tym, jak łączy rządzenie krajem z macierzyństwem, jednocześnie walcząc ze stereotypami matki – polityk, jej drodze na szczyt i przeciwnościach z jakimi musiała się mierzyć przeczytacie w najnowszym numerze.

W magazynie będzie można również przeczytać wywiad z psycholożką Joanną Skoczek o plotkowaniu w pracy, przepis na start-up Anny Frankowskiej, która stworzyła start-up Nightset, następnie Nightchain, a w 2018 r. założyła Distributed Academy, by prowadzić edukację na temat technologii blockchainowej. Katarzyna Łodygowska, autorka bloga Matkaprawnik.pl o tym, czy można dostać zwolnienie na zdrowe dziecko oraz o tym, czy przysługuje przerwa na karmienie piersią, gdy dziecko ma trzy lata.

Czytelnicy „Wysokich Obcasów Praca” dowiedzą się również, jak nie zostawać po godzinach i lepiej zarządzać swoim czasem w pracy oraz o tym, kto chodzi na siłownię w nocy i czy będziemy żyć po 120 lat. W najnowszym numerze dwumiesięcznika również kwestionariusz – „Stres w pracy” – sprawdź, czy twoja praca to raj, czy koszmar.

„Wysokie Obcasy Praca" to pismo, które chce inspirować kobiety i pomagać im w realizacji wyznaczonych celów zawodowych, bez straty dla życia osobistego. Pierwsze numery zostały entuzjastycznie przyjęte zarówno przez ekspertów, jak i czytelników. Magazyn dostarcza praktycznych informacji o pracy, pasji, życiu, psychologii, nauce i technologiach. Jest odpowiedzią na potrzeby czytelniczek oraz trendy, jakie wyznacza rynek.

Magazyn „Wysokie Obcasy Praca" dostępny jest w punktach sprzedaży prasy przez 2 miesiące począwszy od 28 lutego 2019 r. w cenie 11,99 zł (w tym 8% VAT). Można go również pobrać w aplikacji Wysokie Obcasy Extra, a także kupić na Kulturalnysklep.pl i - w formie cyfrowej - na Publio.pl.

Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem