"Zimowa gimnastyka mózgowa" to 100 stron krzyżówek, jolek, zagadek, łamigłówek i kolorowanek na długie zimowe wieczory. To propozycja dla wszystkich - dorosłych i dzieci - którzy chcą gimnastykować umysł i potrenować pamięć.

Pospaceruj nowymi ścieżkami, zapnij guziki lewą ręką, zjedz coś innego niż zawsze. A potem zadbaj o kondycję umysłu, rozwiązując nasze łamigłówki. Bo regularnie pobudzany mózg sprawia, że lepiej funkcjonujemy na co dzień, logiczniej myślimy i szybciej podejmujemy decyzje – zachęca redaktorka naczelna Karolina Jaroszewicz.

W wydaniu jest bogaty wybór łamigłówek  - krzyżówka geograficzna, krzyżówka z politykami, jolki, sudoku, rebusy. A także zagadki lingwistyczne - kurs sztucznego języka używanego w serialu "Star Trek" oraz rozmówki po japońsku, hawajsku, gruzińsku, armeńsku i w suahili. Są tu również zabawy z angielskim, dopasowywanki, a dla chcących się odstresować - kolorowanki.

Coś dla siebie znajdą tu też dzieci – w magazynie jest "Maluchowy trening głowy" z zagadkami dla najmłodszych.

Magazyn "Na pamięć. Zimowa gimnastyka mózgowa" w objętości 100 stron dostępny w punktach sprzedaży prasy w cenie 12,99 zł. Wraz z magazynem czytelnicy otrzymają w prezencie 3-miesięczny dostęp do bezpłatnej prenumeraty cyfrowej "Gazety Wyborczej".

Komentarze