"Plażowa gimnastyka umysłowa" to zbiór łamigłówek umysłowych: jolek, krzyżówek, rebusów, wykreślanek, łańcuchów skojarzeń, zgadywanek i sudoku przygotowanych przez najlepszych polskich szaradziarzy i lingwistów.

Specjalne wydanie "Na Pamięć" to wakacyjna propozycja dla tych, którzy chcą jak najdłużej zachować sprawność umysłową, wyostrzyć swój intelekt oraz poznać najnowsze metody rozwijania kreatywności.

- Rozwiązuj specjalnie przygotowane quizy, zagadki i krzyżówki. Nie chcesz główkować? Koloruj i ćwicz spostrzegawczość. Na 100 stronach naszego magazynu na pewno znajdziesz coś, co wyrwie twój mózg z rutyny i pozwoli ci się zrelaksować - zachęca redaktorka naczelna Karolina Jaroszewicz.

 

W numerze znajdziesz także popularne ostatnio kolorowanki, testy psychologiczne oraz zagadki lingwistyczne. Dzięki tym ostatnim poznasz m.in. kilka zwrotów w języku japońskim. W magazynie są także łamigłówki przeznaczone dla dzieci.
Trenuj szare komórki i obudź w sobie geniusza!


Magazyn „Na Pamięć. Plażowa gimnastyka umysłowa" już w sprzedaży!
Cena magazynu 12,99 zł (w tym 8% VAT).

Partner wydania:

Mollers
Mollers  logoKomentarze
Uwielbiałem w dawnej Gazecie Wyborczej obrazki logiczne.
już oceniałe(a)ś
0
0
Amerykanom w badaniach wyszło, że przeciętny amator krzyżówek ma NIŻSZE IQ niż wynosi średnia środowiska, w którym żyje. Czego samo oczywiście w żaden sposób nie dostrzega, bo łudzi się, że od "rozrywek umysłowych" mądrzeje.

Wycinkowe obserwacje też to potwierdzają. Osoba rozwiązująca krzyżówkę zwykle okazuje się najgłupszą i najnudniejszą w całym towarzystwie.
już oceniałe(a)ś
0
0