14 czerwca rozpoczynają się mistrzostwa świata w piłce nożnej. Zapraszamy czytelników do ich wspólnego przeżywania i kibicowania.

W czwartek 14 czerwca do „Wyborczej” będzie dołączona tabela mundialowych rozgrywek, w której można uzupełniać wyniki meczów i typować zwycięzców.

Tabela mundialowych meczów
Tabela mundialowych meczów  (mat. prasowe)

Partner tabeli:

Sport.pl
Sport.pl  logo

A w piątek 15 czerwca w „Wyborczej” – specjalny dodatek na mundial "Polska gola!". Czytelnicy znajdą w nim wywiad z piłkarzem naszej reprezentacji Kubą Błaszczykowskim, rozmowę z byłą gwiazdą kadry i prezesem PZPN Zbigniewem Bońkiem, a także z legendarnym bramkarzem reprezentacji Janem Tomaszewskim. Dodatkowo przedstawimy rywali Polaków w grupie H - Senegal, Kolumbię i Japonię , przyjrzymy się strategii trenera biało-czerwonych Adama Nawałki i przeanalizujemy szanse naszej drużyny. W mundialowym dodatku będzie również przewodnik po polskiej reprezentacji, sylwetka trenera mistrzów świata Joachima Loewa, terminarz mistrzostw, felietony Rafała Steca, Dariusza Wołowskiego i Wojciecha Kuczoka oraz wiele piłkarskich informacji, ciekawostek i statystyk.

 

Sponsor wydania:

Fortuna. Zakłady bukmacherskie
Fortuna. Zakłady bukmacherskie  logoOglądaj, kibicuj i bądź na bieżąco!

W czwartek (14 czerwca) tabela mundialowych rozgrywek, w piątek (15 czerwca) dodatek "Polska gola!" - z "Wyborczą".

Komentarze