Esther Perel o zdradzie, Marta Lempart o skutecznym działaniu, Krzysztof Kwiatkowski o "Zimnej wojnie". "Wysokie Obcasy" już w sobotę!
  • Dlaczego ludzie w szczęśliwych związkach zdradzają? Skąd się bierze niewierność? Czy można spełnić wszystkie potrzeby i oczekiwania drugiej osoby w związku? Czy zdrada to tylko seks?
    Na takie pytania stara się odpowiedzieć Esther Perel, terapeutka zajmująca się pracą z parami, które doświadczyły zdrady. O jej drugiej książce „Kocha, lubi, zdradza. Nowe spojrzenie na problem wierności i niewierności w związku” pisze Kalina Błażejowska.

  • Co warto napisać w liście do syna lub córki? O tym Sylwia Chutnik w drugim odcinku cyklu "Porozmawiaj z dzieckiem".

  • Dlaczego Iwona Hartwich zdecydowała się wziąć udział w proteście w Sejmie? Co skłoniło ją do walki o dodatkowe wsparcie nie tylko dla jej syna, ale także dla innych osób niepełnosprawnych? Portret matki walczącej w Sejmie o prawa opiekunów i ich dzieci przygotowała Monika Redzisz.

  • O aktywizmie także w "Kursie Skutecznego Działania". Jak zorganizować ogólnopolski i ogólnoświatowy strajk? Co cechuje dobrego szefa? Czego nie wolno mu robić? Na te pytania odpowiada Marta Lempart, jedna z organizatorek Strajku Kobiet.

  • W numerze także kulturalne propozycje na ten tydzień: "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego i zapowiedź spektaklu „Anda Rottenberg. Proszę bardzo”.

  • W Kuchni zagoszczą profesjonalni testerzy kawy, czyli Q-graderzy, a w Urodzie pojawią się kremy z filtrami i sposoby na zdrową opaleniznę.

  • W Męskiej Końcówce Łukasz Pilip porozmawia z Marcinem Kostrzyńskim - leśnikiem i byłym myśliwym.

"Wysokie Obcasy" w sobotę 9 czerwca z "Gazetą Wyborczą"

Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem