W Wielką Sobotę (31 marca) ukaże się specjalne wydanie "Magazynu Świątecznego", tygodnik "Wysokie Obcasy" oraz dodatek "The Wall Street Journal."

W wielkanocnej "Wyborczej" napiszemy jak dobrze żyć do setki. Jacek Santorski przedstawi dekalog na drugą połowę życia i opowie, jak oduczyć się złych nawyków oraz czerpać radość z życia. Sprawdzimy też, czego 40-latkowie mogą się nauczyć od 20-latków dzięki wspólnej pracy i skąd biorą się nieporozumienia w komunikacji z millenialsami.
Wacław Radziwinowicz przedstawi barwną historię rosyjskich trucicieli - od czasów Stalina do zabójstwa Aleksandra Litwinienki. Małgorzata I. Niemczyńska - zaprezentuje niezwykły życiorys Mirosława Hermaszewskiego, a redakcja "Dużego Formatu"  opisze fenomen chórów i wspólnego śpiewania w Niemczech. Maciej Jarkowiec sprawdzi, jak się ma kościelna rewolucja papieża Franciszka po pięciu latach pontyfikatu. Czytelnicy znajdą też premierowe fragmenty książki "Homo deus. Krótka historia jutra" oraz krzyżówkę.

Redakcja "Wysokich Obcasów" na święta przygotowała wywiad z Dominiką Kulczyk o tym, jak mądrze pomagać. W tygodniku znajdzie się też rozmowa z Katarzyną T. Nowak o wychodzeniu z alkoholizmu oraz mini-reportaż Renaty Radłowskiej. Autorka sprawdza, co się dzieje, gdy to mężczyźni, a nie kobiety, są stroną komplementowaną, i dlaczego tak bardzo ich to peszy. W kolejnym odcinku Szkoły Gotowania Basia Starecka poświęci sporo uwagi potrawom z jaj, a w Męskiej Końcówce Michał Nogaś porozmawia z pisarzem Gabrielem Tallentem.

W dodatku "The Wall Street Journal" jak zwykle najciekawsze teksty słynnego dziennika po polsku. Tym razem - o niewygodnym romansie Donalda Trumpa, zagrożeniu rozłamem w Iraku oraz pieszym zabitym przez bezzałogowy samochód.


"Wyborcza na Wielkanoc" już w Wielką Sobotę 31 marca. Cena wydania 7,99 zł (w tym 8% VAT).

Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem