W piątek 19 stycznia w "Wyborczej TV" pojawi się specjalny 8-stronicowy blok tematyczny poświęcony najlepszym serialom!

Rok 2017 był rokiem dobrych seriali. Był także rekordowy pod względem ich liczby (ok. 300!). Rok 2018 zapowiada się jeszcze bardziej interesująco pod względem nowych produkcji godnych uwagi widza. Czy da się nie utonąć w tym morzu różnych historii? Potraktujcie nasz poradnik jak szalupę.

38 seriali wybranych z długiej listy – własne produkcje dużych serwisów VOD (Netflix i Showmax) i płatnych telewizji (HBO i Canal+) oraz ciekawe zapowiedzi kanałów TV dostępnych w większości kablówek. Dobre produkcje zagraniczne albo dobrze się zapowiadające. Takie, na które naszym zdaniem warto poczekać, i takie, o których możemy coś napisać.

Oprócz premier są też informacje o ciekawych kontynuacjach: Opowieść podręczna, Wielkie kłamstewka, 13 powodów. Piszemy też o najbliższych premierach: American Crime Story: Zabójstwo Versace i Brytania.

W spisie nie ma seriali ogólnopolskich. Poświęcimy im osobne strony. Nowości tam nie ma ale są ciekawe kontynuacje.

Dodatek „Seriale” to nie lada gratka i jednocześnie przewodnik dla tych, którzy uwielbiają oglądać wieloodcinkowe produkcje, a jednocześnie chcą wiedzieć, których z nich z nich nie mogą przegapić.

Pierwszy dodatek poświęcony serialom ukaże się w piątek 19 stycznia w „Wyborczej TV”.

Zobacz prezentację o serialach na multimedia wyborcza.pl

Komentarze