Najnowszy magazyn "Tylko zdrowie" to wydanie specjalne o leczeniu cukrzycy. W magazynie szeroko opisany jest charakter choroby, jej przyczyny, stosowana dieta i codzienne wyzwania z jakimi muszą zmagać się chorzy. Istotne porady i kluczowe terpie dla osób chorych na cukrzycę w magazynie "Jak dobrze żyć z cukrzycą".

W specjalnym wydaniu magazynu "Tylko zdrowie" poruszane są następujące tematy:

 • dieta, która leczy
 • co oznacza stan przedcukrzycowy
 • jak chronić serce, oczy, skórę
 • gdy choruje dziecko
 • przegląd dostępnych leków
 • co się należy chorym

"Jak dobrze żyć z cukrzycą" szczegółowo opisuje następujące zagadnienia:

 1. Dlaczego chorujemy (Skąd się wzięła cukrzyca, Aby znaleźć chorobę, Stan przedcukrzycowy to stan alarmowy, Epidemia przez globalne ocieplenie).
 2. Leczenie (Arsenał terapii, Pożyjemy dłużej dzięki metforminie?, Zagadka słodkiej choroby, Przeszczepy trzustki – operacja zamiast insuliny, Serce w cukrze, Cukrzyca szkodzi erekcji, O zębach pamiętaj po każdym posiłku, Oczy wrażliwe na glukozę, Punkty krytyczne, Stopa cukrzycowa, Przeczuleni. Skąd się bierze neuropatia, Kiedy skóra jest za słodka, Technologie i odkrycia dla zdrowia).
 3. Dieta (Jedzenie, które leczy, Piramida żywienia, Wymienniki węglowodanowe
  i białkowo-tłuszczowe, Jedzenie na indeksie, Picie kawy wydłuża życie, Wyrzuć solniczkę!, Witamina dobra na... wszystko, Dieta DASH w twojej kuchni).
 4. Codzienne wyzwania (Wolę mówić, że to przypadłość niż choroba, Poczucie winy nie pomaga, Tak, to może wyglądać dziwnie, Dzieci nie mogą być perfekcyjne, Ruch na receptę. Uszczęśliwia i leczy, Mój bunt przeciwko cukrzycy, L4, zasiłek, renta… Co się należy chorym).

Magazyn "Jak dobrze żyć z cukrzycą" dostępny w sprzedaży od 7 listopada do 29 stycznia 2018 roku w cenie 11,99 zł (w tym 8% VAT).

Numer dostępny jest również w sprzedaży internetowej na stronie kulturalnysklep.pl oraz pod numerem telefonu (22) 555 44 00. Infolinia jest czynna w dni powszednie w godzinach od 9.00 do 17.00

Partner wydania:

Polpharma
Polpharma red.

Komentarze