Listopadowe "Wysokie Obcasy Extra" to numer specjalny. Poza licznymi tekstami z fantastycznymi gwiazdami, poradami, felietonami i trendami znajdziecie również kupony rabatowe do ponad 2500 sklepów w całej Polsce!

Bohaterką okładki najnowszego wydania miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra” jest aktorka Julia Roberts. Artystka, która w tym roku kończy 50 lat, po raz piąty została obwołana najpiękniejszą kobietą na świecie. Marka Julia Roberts jest takim samym bytem jak Shrek. O realnej Julii nie wiemy nic – mówi w wywiadzie dr hab. Marcin Napiórkowski i tłumaczy po co nam celebryci i jak wyglądałby świat bez nich.

W numerze również akcja rabatowa „Extra zakupy”. W weekend 4-5 listopada, na czytelniczki "Wysokich Obcasów Extra" czekają zniżki do 80%, w ponad 2500 sklepach i punktach usługowych w całej Polsce.


W numerze również:

  • „Demony zostały obudzone” – indyjska pisarka, publicystka, działaczka społeczna Arundhati Roy w rozmowie z Michałem Nogasiem opowiada o Indiach i sytuacji indyjskich kobiet: Ktoś spytał mnie niedawno, kto jest we współczesnych Indiach bardziej bezpieczny – kobiety czy krowy. Bez zastanowienia odpowiedziałam, że krowy.
  • W cyklu „Her Story” sylwetka Katherine Graham – wydawczyni „Washington Post”, legendy amerykańskiej prasy uznanej za najpotężniejszą kobietę w Ameryce, która pomogła obalić prezydenta.
  • „Gry małżeńskie” – czym jest manipulacja w związku, czy można manipulować uprzejmością? Agnieszka Jucewicz rozmawia z psychoterapeutką i superwizorką Polskiego Towarzystwa Psychologicznego - Agnieszką Iwaszkiewicz.

"Wysokie Obcasy Extra" w sprzedaży od 19 października w cenie 7,99 zł (w tym 8% VAT)

Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem