"Wysokie Obcasy Extra" z Charlize Theron na okładce i z filmem na DVD "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" od 20 lipca w punktach sprzedaży prasy.

Bohaterką okładki najnowszego wydania „Wysokich Obcasów Extra” jest aktorka filmowa Charlize Theron. Artystka zagrała w szpiegowskim thrillerze Atomic Blond, który wkrótce wejdzie do polskich kin. Rolą Lorraine Broughton, agentki brytyjskiego wywiadu, Charlize spektakularnie potwierdziła status gwiazdy kina akcji.

W najnowszym numerze „Wysokich Obcasów Extra” przeczytasz m.in.: o sztuce nieoceniania, o grzesznym gadulstwie kobiet, o słowie querencia, o fetyszu miesiąca, jakim jest bikini, o facecie z błyskiem w oku, jak też o 7 filmach festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty, które warto zobaczyć. Znajdziesz w nim również ciekawe artykuły o lecie miłości na wystawach: seks, prochy i rock and roll, o szefowej najważniejszej uczelni ekonomicznej, jak również o tym, dlaczego przestaliśmy bać się chorób wenerycznych. W najnowszym numerze „Wysokich Obcasów Extra” radzimy też, jak zrobić wakacyjny makijaż.

Dla podróżników mamy coś specjalnego - kupony rabatowe na ostatnich stronach magazynu.

Nowy numer „Wysokich Obcasów Extra” dostępny również z filmem na DVD „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Film opowiada historię najsłynniejszej seksuolog czasów PRL-u, która odmieniła życie seksualne Polaków.

"Wysokie Obcasy Extra" dostępne w sprzedaży od 20 lipca do 17 sierpnia w cenie 7,99 zł. Cena miesięcznika z filmem na DVD: 29,99zł.

Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem