Aplikacja Gazety Wyborczej na urządzenia obsługiwane przez systemy Android i iOS jest dostępna w nowej odsłonie! Zainstaluj ją na swoim urządzeniu mobilnym!

Jeszcze łatwiejszy dostęp do rzetelnych i ciekawych informacji. Więcej użytecznych funkcjonalności. Dostosowanie treści do profilu zainteresowań użytkownika.

Zainstaluj nową wersję aplikacji Gazety Wyborczej na swoje urządzenie mobilne!

Przez ostatnie miesiące pracowaliśmy nad tym, aby zmaksymalizować Twoje zadowolenie podczas korzystania z aplikacji. Mieliśmy trzy główne założenia do osiągnięcia:

  • prostota w obsłudze
  • dopasowanie treści do Twoich oczekiwań i zainteresowań
  • zaproponowanie nowych, użytecznych rozwiązań

Udało się nam zrealizować wszystkie cele. Nową aplikację wyróżniają liczne korzyści:

Prosta konfiguracja

Wygląd aplikacji dostosowaliśmy do Twoich preferencji. Dzięki prostej konfiguracji, korzystanie z niej jest łatwe i przyjemne.

Na bieżąco z tym, co ważne

Codziennie otrzymujesz porcję najbardziej aktualnych informacji z kraju i ze świata.

System czytający newsy

System czytający newsy umożliwi Ci „odsłuchanie” najnowszych wiadomości, opinii i reportaży.

Schowek z newsami na później

Schowek na najciekawsze teksty umożliwi Ci odczytanie wiadomości w późniejszym czasie. Nie będziesz już musiał przeszukiwać archiwalnych wydań Gazety Wyborczej – wszystkie najciekawsze teksty masz zebrane w jednym miejscu.

Funkcja udostępniania treści

Znalazłeś artykuł, którym warto podzielić się ze swoimi znajomymi przez e-mail czy Facebooka? Użyj funkcji udostępnienia ciekawych treści.

W ramach aplikacji Gazety Wyborczej, otrzymasz na swoje urządzenie mobilne:

  • bieżące informacje z serwisu Wyborcza.pl. Znajdziesz tam wiadomości z Kraju i ze Świata, przeczytasz o Kulturze, dowiesz się czegoś nowego z Nauki, obejrzysz ciekawe Wideo, poznasz Opinie innych, będziesz na bieżąco z wydarzeniami z Gospodarki, i ze świata Sportu
  • wydanie Gazety Wyborczej wzbogacone o treści multimedialne,
  •  informacje z serwisów lokalnych Gazety Wyborczej. Codzienne informacje z: Warszawy, Szczecina, Trójmiasta, Olsztyna, Białegostoku, Zielonej Góry, Poznania, Bydgoszczy, Torunia, Płocka, Wrocławia, Opola, Łodzi, Radomia, Kielc, Lublina, Katowic, Częstochowy, Krakowa, Rzeszowa, Sosnowca, Gliwic, Bielsko-Białej i Gorzowa Wielkopolskiego,
  • treści z wydań magazynowych: Ale Historia, Duży Format, Magazyn Świąteczny, Wysokie Obcasy, Tylko zdrowie, Telewizyjna, Książki. Magazyn do czytania.

Pamiętaj, że w każdym miesiącu masz do dyspozycji 10 darmowych artykułów. Jednak by w pełni korzystać z aplikacji należy wykupić pakiet Wyborcza Premium prenumeraty cyfrowej Gazety Wyborczej, prenumeratę w ramach sklepu Google Play lub App Store.

Chcesz być na bieżąco? Zainstaluj najnowszą wersję aplikacji już dziś!

Jak to zrobić?

Jeśli jesteś użytkownikiem telefonu wspieranego przez system operacyjny Android lub iOS, wystarczy, że na swoim urządzeniu zainstalujesz aktualną wersję aplikacji.

Dla użytkowników Androida aplikacja dostępna jest do pobrania TUTAJ

(dla urządzeń działających na systemach operacyjnych w wersji 5.0 i nowszych)

Osoby korzystające z iOS mogą ją pobrać TUTAJ

(dla urządzeń działających na systemach operacyjnych w wersji 9.0 i nowszych)

Od 13 listopada dostęp do treści Gazety Wyborczej za pośrednictwem aplikacji nie będzie możliwy dla użytkowników Windows Mobile.

Osoby, które wykupiły cyfrowy abonament na treści Premium Gazety Wyborczej, a używają systemu Windows Mobile, będą mogły nadal korzystać z prenumeraty, aż do czasu jej wygaśnięcia. Cyfrowe wydanie Gazety Wyborczej będzie dostępne na aplikacji Publio. W tym celu należy utworzyć konto w Publio.pl, a następnie połączyć je z kontem prenumeraty w następującym procesie: https://www.publio.pl/klient/prenumerata-wyborcza-start.html
Po połączeniu kont, pobraniu aplikacji Publio.pl na telefon i zalogowaniu się w niej, będziesz miał dostęp do prenumerowanych treści Gazety Wyborczej.

Nam nie jest wszystko jedno, dlatego zależy nam na zapewnieniu nieprzerwanego dostępu do treści, które Cię interesują.

Aplikacja jest także dostępna na tablety.

Komentarze
Jeszcze jedno pytanie: Dlaczego po wykupieniu abonamentu pod aplikację mogę korzystać tylko z jednego urządzenia? Stale przy sobie mam telefon ale czytanie na nim jest mało poręczne. W domu chciałabym poczytać na tablecie ale zaraz jest krzyk nie masz wykupionego dostępu... Muszę się więc wylogować na telefonie i ponownie zalogować na tablecie. Z tego wszystkiego wolę chyba wykupić zwykłą cyfrową prenumeratę i czytać przez przeglądarki.
już oceniałe(a)ś
3
0
Nie działa na OS Android 4.4 – jak można było to przeoczyć?
już oceniałe(a)ś
2
0
A o takim "małym" szczególe, że nie istnieje możliwość korzystania z aplikacji oraz w ogóle wydań Wyborczej w trybie offline nie wspomniano...
Tryb Schowka nie rozwiązuje problemu, bo trudno dodawać każdy artykuł po kolei, by skompletować wydanie, no i oczywiście często nie działa. Klasyczny pdf do ściągnięcia na smartfony to żart.
Innymi słowy, ta aplikacja to bubel i kopia innej aplikacji Gazeta.pl.
Po co prenumerować?
@zgryz
może lepiej nie używać aplikacji? Stronę online bardzo dobrze się czyta i na komputerze i na telefonie.
Pliki epub też są przyzwoicie zredagowane i daje się je czytać offline.
już oceniałe(a)ś
0
0
W aplikacji na tablecie każe mi koniecznie zmienić hasło. Nie da się z tej aplikacji korzystać. (iOS). Nie chcę zmieniać hasła.
już oceniałe(a)ś
0
0
Siedze w tej Australii i czekam na moja poniedzialkowa rozrywke - Jolke w Duzym Formacie. A tu nic i nic. Prosze o nowa wersje te z 2go pzdziernika.
już oceniałe(a)ś
0
0