We wtorek i w środę Atlasy Samochodowe, w czwartek nawigacja Navitel na smartfona lub tablet.

Już we wtorek 25 kwietnia i środę 26 kwietnia razem z "Gazetą Wyborczą" będzie można kupić poręczny, dwuczęściowy atlas Polski przygotowany z myślą o kierowcach. Atlas zawiera mapy z kompletną siecią autostrad i dróg ekspresowych, również tych w budowie oraz planowanych, nowymi obwodnicami, drogami krajowymi dwujezdniowymi oraz z pasem bocznym, a także drogami lokalnymi i polnymi.
Wszystkie zawarte w atlasie dane są zgodne z GPS. Dodatkowo w wydaniu będzie można znaleźć specjalne QR, kody odsyłające do stron internetowych, na których można sprawdzić długość kolejek na przejściach granicznych i aktualny cennik opłat na autostradach oraz pobrać oświadczenie o zdarzeniu drogowym.
Już we wtorek wraz z "Gazetą Wyborczą" pierwsza część atlasu "Polska północna i Warszawa". Druga - "Polska południowa i Warszawa" - ukaże się w środę.

W czwartek 27 kwietnia nawigacja Navitel na smartfona lub tablet. Nawigacja zwiera kod umożliwiającym pobranie mapy Europy i licencję na 12 miesięcy. Działa z telefonami z systemem Android, Windows i BlackBerry. Zainstaluj i w drogę – bez łączenia z internetem. Kupon ważny do 31 maja 2017 r.


Cena "Gazety Wyborczej" i każdej książki 12,99 zł (w tym 8% VAT)
Cena Gazety Wyborczej i vouchera z kodami 12,99 zł (w tym 23% VAT)

Przegapiłeś dodatek "Gazety Wyborczej" a bardzo chcesz go mieć? Dodatki do "Gazety Wyborczej" można zamówić na kulturalnysklep.pl oraz pod numerem telefonu (22) 555 44 00. Infolinia jest czynna w dni powszednie w godzinach od 9.00 do 17.00.

Komentarze