W środę, 1 marca razem z "Gazetą Wyborczą" będzie można kupić płytę CD z najpopularniejszym na świecie komputerowym programem antywirusowym AVAST.

Programy antywirusowe to zaawansowane aplikacje, których podstawowym zadaniem jest ochrona komputera przez wirusami, poprzez ich wykrycie i unieszkodliwienie, nie dopuszczając tym samym do zainfekowania nimi naszego komputera. Posiadania takiego programu na swoim komputerze jest więc niezbędne.

Jednym z najbardziej popularnych programów antywirusowych jest AVAST. Dostępny jest w trzech wersjach: Pro Antivirus, Internet Security i Premium. To właśnie w wersji Premium, czyli najwyższej z trzech poziomów, będzie można go kupić razem z "Gazetą Wyborczą".

Program będzie ważny 180 dni od momentu aktywacji. Pierwszego uruchomienia programu należy dokonać najpóźniej do dnia 10 maja 2017 r. Program wykrywa m.in. wirusy i fałszywe strony oraz zapobiega kradzieży danych.

Wymagania systemowe: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP SP3 (wersje 32- i 64- bitowe), 256 MB+ RAM, 1,5 GB miejsca na dysku.

Program antywirusowy AVAST z "Gazetą Wyborczą" w środę 1 marca.

Cena "Gazety Wyborczej" i płyty CD 9,99 zł (w tym 23% VAT).

Partnerem płyty jest firma Mediator, dystrybutor: Avast.

 Jak chronić swój komputer? Czytaj

Przegapiłeś dodatek "Gazety Wyborczej" a bardzo chcesz go mieć?

Dodatki do "Gazety Wyborczej" można zamówić na kulturalnysklep.pl oraz pod numerem telefonu (22) 555 44 00. 

Infolinia jest czynna w dni powszednie w godzinach od 9.00 do 17.00.

Komentarze