Bezprzewodowy system alarmowy w wyjątkowej cenie 499 zł tylko z kuponami z Gazety Wyborczej.

Zestawy alarmowe Lark można już odbierać w sklepach Carrefour. Warunkiem zakupu w cenie promocyjnej jest posiadanie kodu rezerwacji oraz kompletu kuponów

1. Wklejaj kupony do specjalnej karty karty. Jeśli nie zdążyłeś kupić jej z Wyborczą możesz wydrukować TUTAJ

2. Zbierz 12 kuponów, które ukażą się w "Gazecie Wyborczej" od piątku 10 czerwca do czwartku 23 czerwca. Brakujące kupony możesz zastąpić JOKEREM, który opublikujemy 24, 25, 27 czerwca. Jeden JOKER zastępuje jeden brakujący kupon, a "złoty joker" dwa kupony.

3. Zarezerwuj alarm w wybranym sklepie Carrefour za pomocą poniższego formularza najpóźniej do 19 czerwca.

4. Sprzedaż zarezerwowanych zestawów alarmowych tylko po okazaniu kompletu kuponów wraz z kodem rezerwacji w cenie 499 zł w wybranym sklepie Carrefour lub Carrefour Market od 24 czerwca.

Sprawdź jak to działa na stronie producenta Lark Security System

Centralka urządzenia wyposażona jest w nadajnik GSM, który w przypadku niebezpiecznej sytuacji informuje domowników przez SMS, aplikację lub sygnał dźwiękowy. System poinformuje również, jeśli nasza pociecha wróci ze szkoły i sama za pomocą klucza zbliżeniowego rozbroi alarm. W zestawie do dyspozycji masz czujnik ruchu, dwa czujniki drzwi i okien. Wystarczy włożyć kartę SIM do centralki i skonfigurować alarm wg instrukcji znajdującej się w opakowaniu. Pozostałe akcesoria (czujniki dymu, gazu, kamery IP i inne) możesz dokupić.

 

Uwaga! Niektóre firmy ubezpieczeniowe honorują system alarmowy Lark jako podstawę do udzielenia rabatu

Regulamin promocji i lista sklepów TUTAJ Ilość zestawów alarmowych w promocji jest ograniczona. Niniejsza promocja obowiązuje tylko na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Regulamin promocji dostępny w siedzibie Organizatora (Agora S.A.) oraz w Carrefour. Masz pytania? Napisz: pomoc@kuponypromo.pl

Komentarze