Czytaj teraz

Przydatne linki

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Nie, skadze , globalne ocieplenie to sciema! Nie sluchajcie lewactwa i Grety. Naukowcy klimatyczni to lobby...

  A tak na serio to mysle ze to juz domino, nie do zatrzymania, bedzie tylko gorzej, az zniszczymy zycie jakie zanamy. To koniec...
  @mm.sec
  Naukowców słucham. Grety - nie.
  już oceniałe(a)ś
  1
  4
  @tommy8un
  Niektorzy nie sluchaja nauki, za to ma do nich szanse dotrzec Greta. Takie grety tez sa tak samo potezebne. A moze nawet bardziej, popatrz, naukowcy od dekad tlumacza, ostrzegaja i co? nic! Wszystko wiadomo, ale nie robimy tego co trzeba. Bo nie ma woli zeby zmierzyc sie z problemem.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  I pomyslec ze to nie film a przerazajacs rzeczywistosc!. Ilez jeszcze trzeba ludzkiej nadprodukcji, konsumpcjonizmu, geberowania nie-biogradowalnych smieci i CO2 zeby czlowiek zrozumial ze ziemia nam odpowiada po swojemu. Ze spo?eczenstwa i ich gospodari grabiezca eksploatacja natury (my jako konsumeci, i my jako nienasyceni zyskami producenci) zsylamy na siebie katastrofe klimatyczna. Teraz zachwycamy sie AI, a ilez wody potrzeba na schladzanie serwerow?! A gdzies tam susza i pozary lasow ....
  już oceniałe(a)ś
  12
  1
  Człowiek jest najgorszym wirusem na planecie.
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  Ziemia się po iluś latach odrodzi. Przecież to już przerabialiśmy. Są dowody i ślady. Ciemnego lufa jest niestety więcej.
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  To upadłe kraje, które nie mogą sobie poradzić z pożarem. Tak samo Rosja nie mogła sobie poradzić z pożarami na Syberii.
  @yeelloow
  Kanada?
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Nu, kto by pomyślał, że następny ?9/11? przyniesie zarozumiałym Jankesom priroda. ?Cały Nju Jork w żółtym pyle od pożarów w Kanadzie?. A pluszowe miśki patrzą na to jak na cyrk i jeszcze sobie zdjątka robio. Czasami już nie wiem, kto jest głupszy: azjatyckie mongoły czy amerykańskie moonchildy.
  @real_nick
  Masz jakis problem z amerykanami? Czy tak tylko piedrolisz co ci slina przynosi?
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  @real_nick
  Rżniesz głupa ruski trollu. Wypad z tego forum!!!
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  @real_nick
  Unikam wulgaruzmow na forum. Ale jestes totalnie pozbawionym empatii (w tym przypadku) czlowiekiem. I p*sz jak potluczony.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  @real_nick
  dureń z ciebie
  już oceniałe(a)ś
  3
  1