Więcej
  Komentarze
  USA albo zrozumieją, że Murzyni są ludźmi, albo pogrążą się w chaosie, albo na powrót staną się państwem urzędowego apatheidu, jak jeszcze 60 lat temu.
  @miszcz_wincenty

  95% Amerykanow rozomie i akceptuje, ze Murzyni sa ludzmi, a rownoczesnie 20% lub wiecej procent Amerykanow by chetnie okradlo, pobilo czy inaczej ponizylo kogokolwiek moga.

  Klikam z USA, wiec chyba wiem.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Mamy w Portland godzine policyjna od 8pm do 6 am dzisiaj. Nie moge sobie przypomniec podobnej sytuacji w moim zyciu od dziecinstwa w Polsce i czasow stanu wojennego.
  @Longmire
  Portland ma dużą populację radykalnych 20 latków na garnuszku rodziców. Oni już zniszczyli główną siedzibę policji. Teraz trzeba odróżnić tych rozsądniejszych od bydła które spędzi maksymalną ilość czasu w areszcie. Właśnie po to jest godzina policyjna.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jak łatwo zdestabilizować Stany Zjednoczone. Ten casus jest zapewne analizowany przez służby specjalne innych państw.
  @Targo
  To się może powtórzyć WSZEDZIE. Bez testowania. Wystarczy wola zarządzającego .Wszędzie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  3 osoby zostaly aresztowane za uzycie koktajlu molotowa. Szybko zadzialala policja. Czarny mezczyzna jest zamordowany w bialy dzien przez 4 policjantow, i troje z nich do dzis nie zostalo nawet aresztowanych! I oni sie dziwia, ze ludzie protestuja. A co maja zrobic??? proszenie nic nie dalo, powolywanie sie na prawo nic nie dalo, klekanie nic nie dalo, pokojowe protesty nic nie daly, krzyki i placze nic nie daly! To co maja zrobic ludzie o ciemniejszej skorze, zamilknac i poporostu dac sie zabijac??? To normalne, ze ludzie maja tego dosc, miarka sie przebrala. Skoro nic nie dziala to moze spalony samochod pomoze! Nie popieram przemocy, zadnej, ale ja urodzilam sie biala, i nigdy sie nie musialam bac, ze ktos mnie zabije za kolor skory!
  Wszyscy potepiaja rozruby, ale jakos nikt nie mowi, ze powinno sie cos zrobic z policja! Gdzie sa ci dobrzy policjanci, potepiajacych swoich kolegow, gdzie sa organizowne rozmowy w sparwie reformy policji? Nic , nic USA nei robi w tej sprawie! To zepsute do kosci biale spoleczenstwo, myslace, ze sa lepsi od innych!!!
  już oceniałe(a)ś
  4
  2
  Dziwne. Zero maseczek. Zbity tłum i jakoś nie widzę lamentów, że koronawirus itd. A jeszcze chwilę temu, ojej Włosi wyszli na ulice, ojej Polacy chodzą bez maseczek. Pamiętam irytujące komentarze jakiegoś redaktora z Wyborczej, że tak super, że policja karze obywateli w Polsce mandatami za wyjście z domu. A ile było lamentów przy każdym tekście o otwarciu szkół i przedszkoli. Co jest korona-tryb wam się wyłączył?
  @mrmouse
  Lepiej udawać że nie ma problemu i po prostu nie podawać statystyk zgonów.
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  @mrmouse
  Ano się wyłączył. Nie ma korony, nie ma korona-trybu. A, z wyjątkiem Szwecji, tam byli mądrzejsi i cały czas go mają.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0