Zbigniew Ziobro, minister sprawiedliwości w rządzie PiS, zarzucił 'Gazecie Wyborczej' kłamstwo i manipulację w artykule ' Księża wyjęci z rejestru pedofilów. Dlaczego? '. Czytamy w nim, że duchowny, który przez 10 lat molestował i zmuszał do seksu ministrantów, a następnie został za to prawomocnie skazany, nie figuruje na stworzonej przez Ministerstwo Sprawiedliwości liście pedofilów. Autor publikacji Marcin Kącki skomentował i odniósł się do najpoważniejszych zarzutów, jakie padły z ust ministra Ziobry. Zobaczcie.
Więcej
  Komentarze
  Ziobro i podwójne standardy. Ksiądz pedofil to nie pedofil!
  już oceniałe(a)ś
  60
  0
  To jest styl Urbana ze stanu wojennego: uchwyci się jakiejś niedokładności w przekazie, drobiazgu i na tej podstawie twierdzi, że cała dramatyczna, oparta na faktach relacja o łajdactwach władzy/kleru i dręczeniu niewinnych ludzi - tutaj krzywdzeniu biednych dzieci - jest kłamstwem. Ohydne to jest.
  @cyrknoca
  Najgorsze jest to, że do prostych, biednych ludzi może to nie docierać, bo oni oglądają tylko naziemną TV, gdzie nie ma TVN24, nie kupują gazet i będą dalej posyłać swoich synów do kościelnych pedofili.
  już oceniałe(a)ś
  17
  0
  @cyrknoca
  Poprawka: w innym artykule Kącki pisze: "Ziobro tłumaczył się, że sprawcy takiego gwałtu ? z art. 197 par. 1 ? nie musi wpisywać do rejestru jawnego, bo tam trafią tylko ci, którzy zgwałcili z art. 197 par. 3 lub 4 ? czyli zgwałcenia dziecka poniżej 15. roku życia lub ?ze szczególnym okrucieństwem?. I Ziobro ma rację! " Może powinien powstać w ogóle rejestr gwałcicieli z rubryką czy pedofil?
  już oceniałe(a)ś
  9
  1
  Jeśli ktoś miał wątpliwości, że PRL wróciła, to po wystąpieniu ziobry "spod brudnego palca" mieć ich nie powinien..
  już oceniałe(a)ś
  43
  0
  Zioberko mysli, ze jak Trump oskarza NYT o klamstwa, to on tez moze.

  Nie zdusicie wolnych mediow.
  A jak co, to bibule bedzie sie drukowac.
  już oceniałe(a)ś
  26
  0
  Że prasa - czwarta władza - będzie kneblowana przez drugą władzę, to było wiadome, bo pierwsza i druga władza tego bynajmniej nir kryły. . Wiadomo też było, że w tym celu trzeba opanować i ubezwłasnowolniona. Teraz pora na test skuteczności działania zreformowanego wymiaru sprawiedliwości.
  już oceniałe(a)ś
  22
  0
  Uwaga dzieci, idzie Ziobro z księdzem!
  już oceniałe(a)ś
  19
  0
  rydzyk prosil nie
  @wsp
  Hochsztapler z Torunia, ukrywający sie pod habitem zakonnika, niemający nic wspólnego z chrzescijaństwem. Jemu tez sie do skóry trzeba wreszcie dobrac.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Uderz w stół, a nożyce się odezwą.
  już oceniałe(a)ś
  16
  0