- W Polsce zaczyna być naprawdę niebezpiecznie. Władza stosuje metody niebywale opresyjne - Piotr Stasiński komentuje sprawę oskarżeń Antoniego Macierewicza wystosowanych w stronę Tomasza Piątka. W swojej książce, 'Macierewicz i jego tajemnice', Tomasz Piątek przedstawił sieć rosyjskich koneksji aktualnego Ministra Obrony Narodowej i jego współpracowników.

Antoni Macierewicz skierował sprawę do prokuratury, a sprawą zajmuje się Departament do spraw Wojskowych Prokuratury Krajowej. Szef MON zarzuca Piątkowi 'stosowanie przemocy lub groźby wobec funkcjonariusza publicznego w celu podjęcia lub zaniechania czynności służbowych' i 'publiczne znieważanie lub poniżanie konstytucyjnego organu RP'. - To jest metoda bolszewicka - komentuje Ryszard Petru. Co o całej sprawie sądzą politycy PiS? Zobacz materiał wideo.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Gazeta Wyborcza nie widziała nic niestosownego w umieszczeniu płatnego ogłoszenia ambasady tureckiej wychwalającego Turcję, która rok temu "uratowała demokrację"... [wydanie główne sob/nd 15/16 lipca 2017, strona 5]. Pieniądz nie śmierdzi?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Gdzie jesteś opozycjo? Naprawdę jesteście takimi pastuchami ze nie potraficie pokazać siły!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "Nie dajmy sie zastraszyc" - Petru....No i co? To ma byc wszystko? Nie stac na wiecej? Ja bym chcial sie dowiedziec co zrobicie, jak pomozecie - A nie puste haslo......to nic warte nie jest. I to ma byc opozycja! ....."Pan minister Macierewicz jest zbyt powaznym czlowiekiem zeby sie odnosic do czegos co napisal pan redaktor Piatek" - Ale nasyla na niego podleglych mu prokuratorow.....na cywila!!!!! Nie wiem ile jest prawdy w tym co napisal Piatek - Ale nalezy to sprawdzic, bo to powazne zarzuty. Mam wrazenie, ze Polska rzadza w najlepszym wypadku tzw. pozyteczni idioci - w najgorszym wypadku zdrajcy. Pod przykrywka katolicyzmu graniczacego z fanatyzmem i nacjonalizmu light omamili czesc spoleczenstwa, a 500+ tez zrobilo swoje. I jak rozmawiac z tymi ludzmi? Fakty i kultura prowadzenia dyskusji konczy,a wlasciwie zaczyna sie tak, ze nawyzywaja nas, czyli przeciwnikow PiS-u od Volksdeutschow, lewakow, lemingow, ubekow i tym podobne. Ciagle tylko PO to, PO tamto i "karawana jedzie dalej". A wyjdzie taki jeden z drugim krzyknie "ku...", powie cos o husarii, o tym, ze kiedys zdobylismy Moskwe i trzeba tepic komuchow - juz znajdzie sie wielu co beda bic brawo. Ile warty jest kraj? - Tyle co spoleczenstwo co w nim mieszka. Ile jest warte to, wzglednie takie spoleczenstwo?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Co ma Piętka do Piątka?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Piątek w porzo. Wkrótce będzie jaśniej i luźniej.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ha ha ha. Przez ponad tydzień było jojczenie, że Macierewicz nic w sprawie tej książki nie robi i lekceważy. Jak zrobił, to jest jojczenie, że robi i straszy. Uwielbiam GW i jej przekazy dnia! Przypominam, że Piątka wyrzucili nawet lewacy z Krytyki Politycznej, bo w ich imieniu rozsyłał jakieś obłąkane donosy. A ponieważ sam pisał o swoich heroinowych i psychiatrycznych przejściach pytam po raz kolejny, czy jest on formalnie osobą poczytalną czy nie.
  @Marzena Zagrodzka Już to pisałeś. I co odpisano. Trollowac też trzeba umieć
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Marzena Zagrodzka Doszczętnie ośmieszony przePiSywacz arawinek zmienił płeć i teraz wysrępuje jako Marzenka.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Marzena Zagrodzka po pierwsze - z tego, co pamiętam GW od samego początki pisze o tym, że Macierewicz zmierza do użycia prokuratury żeby walczyc z publikacją Piątka a po drugie - pytanie jest takie czy to, co napisał Piątek jest prawdą czy nie, a nie o to czy brał heroinę,
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @mada.kinhcim Ja jordole, PiSowcy wy macie spisek we krwi ;)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @mada.kinhcim chvj złamany twym kolegą jest, nie piątek.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @mada.kinhcim A ty co łykasz? Codzienną dawkę kaczego gówna ?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  TEN AKTUALNY ŚMIEĆ LUDZKI ANTEK MACIEREWICZ NICZEGO DOBREGO POZA TYM,ŻE WCZEŚNIEJ TA ŁAJZA BYŁA SEKOWANA, NIGDY NIE ZROBIŁ!OD POCZĄTKU USTAWIŁ SIĘ W NAFCIE, STWORZYŁ WŁASNĄ AGENTURĘ NA NASZYCH OCZACH I MĄCIŁ, MĄCIŁ!PRZYLEPIAŁ SIĘ DO KAŻDEGO GÓWNA, POCZĄWSZY OD OLSZEWSKIEGO, PO OBU KACZYŃSKICH! Z KAŻDEJ PARTII WYRZUCONY ZE SWOIMI CHORYMI WIZJAMI, ROZWALIŁ POLSKI WYWIAD I KONTRWYWIAD, PRZEZ TEGO LUJA I JEGO PODPOWIEDZI GINĘLI LUDZIE W AFGANISTANIE, STRACILIŚMY PONAD PÓŁROCZNY ZAPAS RAKIET GROM , TERAZ ROZPIEPRZA WOJSKO!I TO GÓWNO ŚMIERDZI DALEJ, JAK DŁUGO POLACY?
  @obserwatorfiubziu DO POMOCY MA AGENTA RUSKIEGO KOWNACKIEGO, KASĘ Z KOMISJI DOJENIA GŁUPICH POLAKÓW ZWANĄ PODKOMISJĄ SMOLEŃSKĄ!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pominąwszy - w książce Piątek samego Macierewicza zostawia na boku. On po prostu analizuje powiązania ludzi z otoczenia pana M. podając źródła i linki. Więc nie wiem co niby miałby wyssać z palca - skład spółek podany w KRS? To co powiedział mu pan taki a taki? Piątek po prostu przytacza co powiedział, wcale nie twierdząc, że to prawda i tylko prawda. Spokojnie połowę z tego co Piątek przytacza można sprawdzić samemu. A może przy okazji tez się coś ciekawego zauważy?
  @slaraffenland owszem - samemu zauważy się na przykład, że rodzina sz., w książce nie wymieniona z nazwiska, dostaje pieniądze od dużej państwowej spółki. w ramach wspierania.. sportu.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `