Rekonstrukcja jak potwór z Loch Ness? Niekoniecznie. W siedzibie Prawa i Sprawiedliwości od jakiegoś czasu trwają narady, jak poprawić sondaże zbytnio się nie cofając. Kto może być zrzucony z sań?
Więcej
  Komentarze
  "Tragizmem narodów słowiańskich są rządy państw oddane obłąkańcom; lejce rozbieganej czwórki koni czy kierownica samochodu w rękach obłąkańca nie są widokiem tak tragicznym, jak obłąkane władztwo nad wielkim państwem i żywym narodem". Cat-Mackiewicz
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  w tym tzw. pis +ziobro+gowin to tylko same miernoty i nieudaczniki! toto to tylko umie manipulowac+intrygowac+klamac i dobrze doic polskiego podatnika+rujnowac Polske+wyprowadzic Polske z Unii Europejskiej!! jak ta kacza miernota i nieudacznik z jego ograniczonymi wasalami cos tam robi to to tylko ruina Polski!!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pis to polityczni onaniści. W swoich czterech ścianach potrafią upajać się władzą która przypadkowo dostała im się w ręce (rodzice wrócą dopiero za dwa lata, no mogą ich nie wpuścić ale to już nie będą przelewki). Jak wychylą swoje pryszczate oblicza na zewnątrz to nikt nie chce mieć z nimi doczynienia. Typowe 27:1, to już nawet nie jest hokej to jakieś picipolo. No i nie będzie z tego dzieci.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Sondaze: W krajach cywilizowanych nie maja wiekszego znaczenia. Politykow i partie polityczne swiadome spoleczenstwa obywatellskie oceniaja na podstawie konkretnych wynikow ich pracy. oraz na podstawie ich zachowan. Polscy politycy, po kazdej stronie orientacji politycznej, nie sa w stanie sprawowac rzadow i nie sa w stanie pracowac w opozycji. Od 28 lat degrengolada kraju pod kazdym wzgledem, demoralizacja i pauperyzacja spoleczenstwa. A wszystko z woli Polakow !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ziobro, Macierewicz, Szydło, Kempa. Cała czwórka won. Szydło z Kempą przed TS za niepublikowanie wyroków TK, Ziobro przed zwykły sąd kryminalny za oświadczenie majatkowe, nielegalne finansowanie kampanii SP i wały z MELD.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Niziołek sam nie wie, kogo usunąć, bo zapas durniów jeszcze większych niewielki i musiałby dobrać z tych mniej szurniętych, a tego nioziołek nie lubi, oj, nie cierpi. Idiota może być ministrem, zwykły głupek - nie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Polityczne szpetne dziwki, prowadzone na smyczy przez szczerbatego dziada. O czym tu dyskutowac. Jednego bolszewika zamieni "prezes" na drugiego, a trzeciego na czwartego. I nic sie nie zmieni.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  TRZESZCZY!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `