Prezes PiS wyraźnie stracił cierpliwość. Zawieszając Misiewicza przywołuje do porządku szefa MON. Z drugiej strony nie mógł nie zareagować. Sprawa Misiewicza pogrąża Prawo i Sprawiedliwość. A wieści o jego nowych zarobkach, to było jak polityczne sepuku. Współpracownik Antoniego Macierewicza stracił już stanowisko w Polskiej Grupie Zbrojeniowej. Czy minister zaczyna tonąć, czy to 'tylko' ostrzeżenie?
Więcej
  Komentarze
  Koniec?! To jest je kolejne rozwinięcie... Chyba nikt z głowa na karku nie uwierz, że oni się faktycznie wzięli za bary? Karczewski będzie sądził? Wolne żarty...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A może patron Macierewicza Rydzyk postawi do pionu Kaczyńskiego?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Świety Antoni nie ma się czym przejmować, jak mu się urwie posadka w rządzie, to spokojnie znajdzie zatrudnienie w Polskich Nagraniach... jak łowca talentów:)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jeżeli dojdzie do konfrontacji Kaczynski - Macierewicz (oby jak najszybciej) to ja stawiam na tego drugiego. Ma wprawę chłopak - ćwiczył rozbicie ZChN i potem ruchu Olszewskiego. Z poparciem Rydzyka i ludu smoleńskiego Antoni wykończy Jarzbawa z palcem w... . A jezeli nie wykończy, to na pewno zachwieje jego pozycja na scenie politycznej i to mocno. Moim zdaniem Kaczyński się cofnie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Im prędzej się pozagryzają - tym lepiej dla Polski.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ale jajca!!!! Chyba kaczor wlazł na drabinkę. Bo jak maciarewicz w pionie to kaczynky dostaje my do jajek. Sekta psychicznie i nie uleczalnie chorych.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  To jest pic na wodę - ustawka. Przecież to Maciarewicz go awansowasł. Komisja nie w sprawie Misiewicza a św. Antoniego, ale jemu hitlerek nic nie zrobi bo Antoni patron obłąkanych przestałby manipulować katastrofą Smoleńską. Ramen
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Po interwencji Ojca Dyrektora sprawa ucichnie, a Pisiewicz wróci do łask. Ojciec Dyrekktor rzadzi Macierewiczem, a Macierewicz Kaczynskim.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0