Umiejętna rozmowa przedstawicieli opozycji ze środowiskami Jarosława Gowina i Zbigniewa Ziobry może sprawić, że PiS-owi może zabraknąć większości w Sejmie - mówi w 'Temacie dnia' Marek Sawicki, poseł PSL, były minister rolnictwa. - Znam słabości tej partii i wiem, że rządzić nie potrafią - stwierdza rozmówca Wojciecha Maziarskiego. Na dłuższą metę zawsze ponoszą porażkę; poprzednim razem rządzili dwa lata, teraz nie sądzę, by trwało to dłużej - dodaje Marek Sawicki.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Już raz pisała,m, że Pisowcom "Kury szcz... prowadzać, a nie politykę robić.",
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "poprzednim razem rządzili dwa lata, teraz nie sądzę, by trwało to dłużej" - oby pańskie słowa ciałem się stało. Osobiście jednak wątpię, by Ziobro odszedł od koryta, a nawet gdyby tak się stało (co graniczyłoby z cudem), to w kolejce do koalicji czeka Kukiz ze swoimi troglodytami. Oni nie są żadną opozycją, a pisowskimi sługusami.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  ziobro+gowin chcieliby byc ambitni ale sa tylko biernymi+miernymi wasalami tej kaczej miernoty i nieudacznika!!! te marionetki robia i gadaja tylko tak jak im kaze ta kacza miernota i nieudacznik, ostatecznie pdpisali cyrograf z tym kaczy...!!!! ziobro+gowin ponosza odpowiedzialnosc za to pis-szambo w Polsce!!!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Łoby
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  braknie większości, to się z kukizów dobierze. te ku... są tanie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  łyszful finking
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `