Kryzys parlamentarny się skończył, ale nie ten polityczny. PiS szykuje zmiany w regulaminie Sejmu. Chce ostrzej bić po kieszeni za blokowanie mównicy. Kara - odbieranie posłom czteromiesięcznego, a być może nawet półrocznego uposażenia. Władze Sejmu doniosą na posłów do prokuratury? Zobacz.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  stalin hitler, bierut, kaczyński< TEN SAM SPOSÓB MYŚLENIA, A U OSTATNIEGO WZÓR DO POSTĘPOWANIA jak ci trzej !!! OJ PISDZIELCY JUŻ ZACZYNA SIĘ ROBIĆ GORĄCO, A TAKIE POSTĘPOWANIE PRZEZ STRATEGICZNEGO GNOJA I WSPARCIE NIEGO PRZEZ WAS , DOPROWADZI DO TEGO,ŻE MOŻECIE STRACIĆ GŁOWY NA STAŁE!PRÓBĘ TEN ŚMIERDZIEL PRZEPROWADZIŁ NA WŁASNYM BRACIE I 95 DECYDENTACH!JESZCZE MACIE CZAS NA ZASTANOWIENIE!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Po co się tak ograniczać, dość tych pieszczot w stosunku do opozycji ! Za zgłoszenie poprawki bez konsultacji z naczalnikiem od razu proces brzeski bis i zamknięcie w jakiejś twierdzy. W Cytadeli Warszawskiej np. - tam zawsze wsadzano wraży element antyrządowy i wywrotowy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Oby ten kurdupel szybko sie wylosował ! Im szybciej tym lepiej ! Szczerze mu życzę
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  I naprawde uwazaja, ze "koryto" to wszystko? Niczego sie nie nauczyli.
  @to_znowu_ja Jak trzeba, dla Ojczyzny można umrzeć - dostać po kieszeni nic nie znaczy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  brawo PIS ,karać i pałować za blokowanie organów państwa
  @lesnywladek2 Policjant dzwoni na pogotowie i zgłasza wypadek, prosi o przyjazd. Mówi, że poszkodowany ma uraz biodra, miednicy i dolnej części brzucha. "A organ?" pyta lekarz. "A organ przy telefonie!" Tyle w temacie "organów państwa".
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jest takie video z sejmu z 2007 roku - poseł Giertych z mównicy sejmowej masakruje posła Jacka Kurskiego wykazując że poseł Kurski głosował przeciwko mudurkom w szkołach. Poseł Giertych ma w ręku dwie kartki, wydruk z systemu liczenia głosów. Na podstawie tego wydruku jest w stanie stwierdzić że poseł Kurski konkretnego dnia o konkretnej godzinie (godzina, minuta, sekunda) w czasie głosowania nacisnął przycisk "przeciw"... Dlaczego do dzisiejszego dnia NIE WIEMY jacy posłowie dnia 16 grudnia 2016 głosowali za budżetem?
  @wnuczek_akowca No i to jest przyczyna,, dla której Kaczyńskiemu niewygodne jest takie dokładne monitorowania ich działania jako rządzących. Bo to obnaża ich kłamstwa, niekompetencję i bezprawie. Oni między innymi dlatego obradują nocami, dlatego chcieli zamknąć wszystko przed dziennikarzami.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jeśli PiSi przestępcy myślą ze zastrasza naród to są w błędzie. Jedynie wybuch bedzie silniejszy i zmiecie ich z cała siła.
  @lesnywladek2 Też mi kara! Jak trzeba, dla Ojczyzny można umrzeć - dostać po kieszeni nic nie znaczy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Czy Jego Głupotność myśli, że ludzie nie mają sposobów na protestowanie :) ach no tak! on za komuny spiskował, a nie protestował. Należy podziękować Mu za obudzenie narodu do kreatywności :)))
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `