Trendsetter polskich programów nagrywanych w samochodzie i znajomy z Akademii Teatralnej - aktor Jacek Braciak gościł w 19. z kolei i pierwszym w nowej odsłonie programie Dominiki Wielowieyskiej. Dlaczego aktorzy powinni unikać wypowiedzi publicznych? Według Jacka Braciaka z prostego powodu - nie są fachowcami od polityki. 'Powinniśmy się zajmować tym, na czym się znamy - mówić czyjeś teksty wyuczone na pamięć. I tyle'. Czy znaczy to, że nie mogą manifestować swojej postawy? Nagranie z mercedesa sprzed dwóch lat udowodniło Jackowi Braciakowi, że nie powinni robić tego w bezpośredni sposób. W jaki sposób powinni się wypowiadać publicznie? W zawoalowany sposób - tak jak on sam odmawiając niedawno udziału w promocji pewnego ministerstwa.
Więcej
  Komentarze
  od 15 miesiecy jest w Polsce pis-szambo!!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jeszcze jeden ochotnik na cenzora, ON b edzie decydował, kto może co mówić!!! Narcyzm? Głupota?
  @behemot.02 a czym się różni aktor od stolarza? obaj po szkole zawodowej. jak myślisz, dlaczego nikt nie pyta o politykę stolarza?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  STOP NEWS!!! Drodzy czytelnicy, W zwiazku z nieuwazna jazda i brakiem koncentracji podczas prowadzenia pojazdu, mimo wielokrotnych upomnien i po wypisaniu 19 mandatow Policja Drogowa zawiesila na 6 miesiecy prawo jazdy Dominice W. - dziennikarce GW. Jednoczesnie uprzedza sie wszystkich kierowcow, ze rozkojarzenie, brak skupienia podczas jazdy oraz ignorowanie swiatel i znakow/tablic informacyjnych jest powodem wielu wypadkow drogowych szczegolnie w ruchu wielkomiejskim... a nawet wielowieyskim. Radzimy prowadzic dzialalnosc zawodowa/zarobkowa a nawet mniej lub bardziej powazne rozmowy towarzyskie w miejscach bezpiecznych i bardziej to tego przystosowanych.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ale promocji syfiastej sieci handlowej, nie odmówił
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pan Jacek Braciak (pozdrawiam serdecznie) niczym tow. Wiesław: literaci do piór, aktorzy na scenę, studenci do nauki etc. Byle nie do polityki. Równie serdecznie pozdrawiam Panią redaktor:)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0