Naiwne jest oczekiwanie, że prezydent zwoła spotkanie zwaśnionych stron - komentuje Rafał zakrzewski. Bo, jak dodaje, i prezydent i marszałkowie Sejmu i Senatu są wsłuchani w głos zwykłego posła. A ten ostatnio zaostrzył kurs - stwierdza Rafał Zakrzewski.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Opozycja próbowała zerwać sejm, zrobiła awanturę, to niech teraz znajdzie jakieś wyjście z bigosu, którego nawarzyła. Byle sensowne, i nie niszczące polskiej demokracji w większym jeszcze stopniu, niz okupacja mównicy. Nie może być mowy o ponownym głosowaniu ustaw, czy zmianach w regulaminie sejmu, które by to umożliwiały. To by spowodowało trwałe szkody dla polskiej demokracji, bez względu na to, kto jest akurat u władzy i zachęcało do dalszego warcholstwa.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pytacie gdzie jest prezydent? Prezydent Duda jest na nartach. Nie jest faktycznie prezydentem,a jedynie narzędziem w rękach prezesa.Co on ma więcej do roboty? Korzysta z przywileju bycia prezydentem,a to już wystarczy do robienia,co się lubi,a nie robić co się powinno.
  @babcia_tomka "Prezydent Duda jest na nartach." A Ryszard Petru, który wywołał awanturę, w Portugalii.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jak należy nazwać człowieka, który przysięga na Konstytucję, że będzie jej strzegł a potem ŚWIADOMIE ją łamie? Zdrajcą narodu.
  @zrn001 "O jednym takim co ukradł Polakom demokracje". Nie ksiezyc, jak to było w okresie resortowego dziecinstwa.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  tzw. prezydent jest do zwolnienia: nie wypełnia swoich obowiązków, za co mu płacimy? PAD zajmuje się tylko jazdą na nartach, jak śnieg zejdzie kupi sobie rolki?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Duda jest stworzony do robienia ceremonii, w ktorych wystepuje w charakterze podrzednego aktora. I niczego wiecej.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kaczyńscy to mordercy polityczni pasażerów i załogi Tupolewa. Miłosz napisał cudowne wersy o takich małych, zawistnych ludziach cyt "..który gnębiłeś człowieka prostego.." - aż do "dla ciebie lepszy byłby świt grudniowy i sznur i gałąź pod ciężarem zgięta"
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jakie spotakanie? Prezydent nie jest od tego żeby spędać czas w Parlamencie. On go może co najwyżej rozwiązać, a to się nie stanie, więc po co te cyrki?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "Jarosław Kaczyński i Andrzej Duda z uśmiechem na ustach dobijają i grzebią komunę i jest rzeczą naturalną, że komuna biega po stole szukając słoika. To wszystko są tanie gierki psychologiczne, łatwe do rozszyfrowania. Oni nie straszą, oni się przeraźliwie boją Nic nie mogą zrobić i dlatego jazgoczą, co za chwile przejdzie w kwilenie... Za tydzień będzie po „kryzysie konstytucyjnym”, czterem zaprzysiężonym sędziom nikt nie odbierze miejsc w Trybunale, piąty zastanie zaprzysiężony 8/9 grudnia. Konstytucja przewiduje 15 osobowy skład TK i ci wszyscy eksperci doskonale wiedzą, że gdyby Prezydent zaprzysiągł 3 kolejnych złamałby konstytucję. Mało tego, po wyroku TK nie ma najmniejszej wątpliwości, że prezes i wiceprezes TK pisząc ustawę dla PO złamali konstytucję. Trzeba większej kompromitacji obrazującej desperację."
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `