Nam są potrzebni głęboko wykształceni ludzie, których będziemy zachęcali do zdobywania wiedzy - mówi w 'Temacie Dnia' wybitny lekarz-onkolog, prof. Cezary Szczylik. I dodaje, że wśród młodych dzieje się coś dobrego - coraz więcej studiuje biotechnologię, chemię, farmaceutykę, biologię molekularną. Mają wiele obiecujących projektów, które mogą skutkować fantastycznymi lekami - dodaje rozmówca Aleksandry Sobczak.
Więcej
  Komentarze
  Tak znam wielu takich. Skonczyli biotechnologie, chemie, farmacje. Pracuja przewaznie za grosze w innych branzach. Biotechnologow w tym kraju nikt nie potrzebuje! Panie profesorku nie mieszaj ludziom w glowach!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Kolejny "mędrzec", który o realiach biznesu wie mniej niż zero.Tacy ludzie nie rozumieją, że problemem takich krajów jak Polska nie jest brak ludzi którzy są w stanie coś stworzyć ale brak rynku na to co oni stworzą...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  chce pan stworzyć dyktature świętych mędrców - nie potrzebujemy więcej mądrych ludzi - potrzebujemy więcej empatycznych ludzi
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  w kaczystanie tzn w tym pis-szambie to nie potrzeba gleboko wyksztalconych ludzi!!! w pis-szambie trzeba wierzyc i sie modlic i wszystkie choroby znikna!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `