Sprzeciw wobec pomysłu zmiany regulaminu pracy dziennikarzy sejmowych, który zaproponowało PiS, połączył opozycje. Jej członkowie wspólnie protestowali pod Pałacem Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu, skąd przenieśli się pod budynek Sejmu. Zobaczcie, jak przebiegała manifestacja.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Skoro opozycja jest (na razie) zjednoczona, to dlaczego stawia się oddzielnie w Pałacu Namiestnikowskim? Uważam, że to błąd. Zresztą pewnie nikt nie łudzi się, że jakże cichy lokator tego miejsca tym razem się wychyli, ale procedurom staje się zadość... stawiło się i wczoraj i dzisiaj bardzo dużo ludzi młodych. Może przestaną niektórzy opowiadać, że tylko starzy maja pretensje do p. K. i jego akolitów o rozwalanie państwa. Aha - wygląda na to, że powoli zapominamy co wyzwoliło w nas energię i mocno zaniepokoiło zwykłych obywateli, a przecież zaczęło się od trzech sędziów... Jakoś dzisiaj przy pożegnaniu profesora Rzeplińskiego nikt się na ten temat nie zająknął. To kolejny błąd.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dogadali się? Tak trzymać! Pamietajmy, że metoda d'Hondta daje dodatkowe mandaty poselskie DUŻYM ugrupowaniom!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jeżeli tacy ludzi jak niejaki Brudziński zabierają głos, to oznacza, że dni tej sitwy są policzone
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Całym sercem popieram demonstracje,ale apeluje do p.Czarzastego,Wenderlicha i Kalsza,żeby odeszli przynajmniej z pierwszego szeregu.Już najwyższy czas na młodych,niech oni staną na czele
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `