-Zmiany, jakie zaszły w kraju, przerosły moje oczekiwania - mówi Barbara Labuda, legendarna działaczka 'Solidarności'. - Zachowanie śmiejącego się z trybuny sejmowej prokuratora Piotrowicza mnie po prostu brzydzi - podkreśla Ludwika Wujec, działaczka opozycji w PRL. O Stanisławie Piotrowiczu i jego stanowisku, jakie piastował w PRL Dorota Wysocka-Schnepf rozmawia w 'Studiu pod parasolką' z dwiema kobietami 'Solidarności' - Barbarą Labudą i Ludwiką Wujec. 'Studio pod parasolką' to program tworzony przez kobiety, dla których inspiracją były wydarzenia z 3 października oraz chęć podkreślenia głosu kobiet w debacie publicznej. Program jest emitowany w każdą sobotę, o godz. 12.00 w serwisie Wyborcza.pl.
Więcej
  Komentarze
  Piotrowicz to przykład gorliwości neofity, wyznacza mu się zadania, których wstydzą się nawet stali wyznawcy, w ten sposób działa się też cementująco na gremium wyznawców jakiejś ideologii. Umoczyłeś, więc już zostaniesz z nami.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wszystko to prawda,to panie powiedziały. a gdzie idzie Polska pod przewodem mrocznego posła,nikt nie wie....
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  w tym pis-szambie i pis-wariatkowie to wszystkie pis-(p)osly to bohatery od manipulacji+oszustwa+klamstwa!!!! te miernoty i nieudaczniki z tzw. pis+ziobro+gowin to tylko psychopaci i socjopaci, Polska jest wielkim zakladem dla psychicznie chorych politykow z tzw. pis+ziobro+gowin, ale za to dobrze dojacych polskiego podatnika w ramach pis-programu "Polska w ruinie", wymiana tych ryjow przy korytach bedzie trwac jeszcze 3 lata - KATASTROFA dla Polski i Polakow!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0