Chińczycy uważają, że genetyka to przyszłość. Właśnie otworzyli narodowy Bank DNA, który ma być największym zbiorem genetycznych danych na świecie. W planach mają także fabrykę zwierzęcych klonów. Nikt dotąd nie klonował krów, psów i koni na taką skalę.
Więcej
  Komentarze
  Czekam, kiedy ktoś wpisze wiadomość, że Duda pojechał do Chin głównie po to, by podpisać umowę na sklonowanie miliona prezesów.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  I dobrze, że w końcu ktoś wziął się za to bez ceregieli. Historia pokazuje że ci którzy ograniczają do nie przekraczania kolejnych barier to sami się tak naprawdę ograniczają dając palmę pierwszeństwa innym i tymi słowy mówiąc oddajemy kolejną przewagę Chinom.
  @pz10^gogola Bo Chińczycy mają w kraju bardzo mało kapłanów KK, śladowe ilości misji katolickich, więc mogą eksperymentować bez "grzeszenia".
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kaczynscy to tez genetyczny eksperyment, tyle ze KGB a nie Chinczykow. Jeden sie zepsol w Smolensku, drugi funkcjonuje nadal.
  już oceniałe(a)ś
  4
  5
  WTF? Obyś żył w ciekawych czasach, aż strach się bać..
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  Oni są jak małpa z brzytwą... i nikt ich nie powstrzyma...
  już oceniałe(a)ś
  3
  7
  Nie bardzo rozumiem taką formę przekazywania informacji. Nawet nie wiem, jak to nazwać. Ani to artykuł, ani materiał filmowy. Chyba najbliżej temu do prezentacji w PowerPoint. Ale OK, nie musi mi się wszystko podobać.
  @emerald Jeśli opanowałeś obsługę komputera, to sobie poszukaj w Internecie. (polecam wyszukiwarki Internet Explorer lub Google) Nie pomyl z przeglądarkami : np. Chrome.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Trudno się dziwić, Chińczyków jest prawie 1,4 mld, mimo, że są na 3-cim miejscu w wielkości powierzchni kraju to gęstość zaludnienia maja większa niż my, którzy jesteśmy 69 na świecie pod względem powierzchni a 33 pod względem liczby ludności. Kłopot jak wykarmić i napoić ten miliard. Czy nam to się podoba czy nie taka będzie rzeczywistość, chyba że znajdziemy drugą Ziemię i odkryjemy somehow możliwość podróżowania z szybkością większa niż szybkość światła
  już oceniałe(a)ś
  1
  6