Chińczycy uważają, że genetyka to przyszłość. Właśnie otworzyli narodowy Bank DNA, który ma być największym zbiorem genetycznych danych na świecie. W planach mają także fabrykę zwierzęcych klonów. Nikt dotąd nie klonował krów, psów i koni na taką skalę.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Czekam, kiedy ktoś wpisze wiadomość, że Duda pojechał do Chin głównie po to, by podpisać umowę na sklonowanie miliona prezesów.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  I dobrze, że w końcu ktoś wziął się za to bez ceregieli. Historia pokazuje że ci którzy ograniczają do nie przekraczania kolejnych barier to sami się tak naprawdę ograniczają dając palmę pierwszeństwa innym i tymi słowy mówiąc oddajemy kolejną przewagę Chinom.
  @pz10^gogola Bo Chińczycy mają w kraju bardzo mało kapłanów KK, śladowe ilości misji katolickich, więc mogą eksperymentować bez "grzeszenia".
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kaczynscy to tez genetyczny eksperyment, tyle ze KGB a nie Chinczykow. Jeden sie zepsol w Smolensku, drugi funkcjonuje nadal.
  już oceniałe(a)ś
  4
  5
  WTF? Obyś żył w ciekawych czasach, aż strach się bać..
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  Oni są jak małpa z brzytwą... i nikt ich nie powstrzyma...
  już oceniałe(a)ś
  3
  7
  Nie bardzo rozumiem taką formę przekazywania informacji. Nawet nie wiem, jak to nazwać. Ani to artykuł, ani materiał filmowy. Chyba najbliżej temu do prezentacji w PowerPoint. Ale OK, nie musi mi się wszystko podobać.
  @emerald Jeśli opanowałeś obsługę komputera, to sobie poszukaj w Internecie. (polecam wyszukiwarki Internet Explorer lub Google) Nie pomyl z przeglądarkami : np. Chrome.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Trudno się dziwić, Chińczyków jest prawie 1,4 mld, mimo, że są na 3-cim miejscu w wielkości powierzchni kraju to gęstość zaludnienia maja większa niż my, którzy jesteśmy 69 na świecie pod względem powierzchni a 33 pod względem liczby ludności. Kłopot jak wykarmić i napoić ten miliard. Czy nam to się podoba czy nie taka będzie rzeczywistość, chyba że znajdziemy drugą Ziemię i odkryjemy somehow możliwość podróżowania z szybkością większa niż szybkość światła
  już oceniałe(a)ś
  1
  6
  `