W trakcie posiedzenia sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka poświęconemu nowej ustawie o TK, przewodniczący komisji Stanisław Piotrowicz poprosił operatorów kamer telewizyjnych o opuszczenie sali obrad. Według Piotrowicza media utrudniały pracę komisji. Prośby szybko zamieniły się w przepychanki, a przewodniczący zagroził, że w przyszłości dziennikarze niestosujący się do jego poleceń nie dostaną przepustek do Sejmu.

Zobacz więcej materiałów wideo
Więcej
  Komentarze
  PIs boi się mediów i dostępu do informacji
  już oceniałe(a)ś
  13
  9
  najlepiej bez kamer i nocą, tak się postępuje "dobra zmiana" w Polsce, jak dobry złodziej :)
  już oceniałe(a)ś
  15
  11
  Piotrowicz to j..any komuch, i komusze praktyki ma we krwi.
  już oceniałe(a)ś
  12
  10
  Komunistyczny prokurator Piotrowicz działa jak chce tego poseł J.Kaczyński. Arogancki i niegrzeczny przewodniczący. Powinien być ukarany za napaść na kamerzystę.
  już oceniałe(a)ś
  11
  10
  prawdziwa cnota krytyk się nie boi... kamer tv również nie
  już oceniałe(a)ś
  13
  12
  to sa konsekwencje jakie pnosimy dzieki glupocie Polakow; to polskie narzekactwo wygralo z racjonalnoscia; podobnie bylo z Brexitem; Polacy sa samobojcami i Anglicy tez; z ta roznica, ze Anglicy sie nie zmienia, a my mozemy ta sytuacja odwrocic i odebrac Pisowi wladze, bo jest nas wiecej i jestesmy bardzo prounijni; nie dajmy sie dalej manipulowac Pisowi; odbijmy Polske, bo skutki ich wladzy beda oplakane i bardzo, bardzo, bardzo drogie!!!
  już oceniałe(a)ś
  15
  14
  to jest praktykowana "demokracja inaczej" wg. tzw. pis+ziobro+gowin!! tak to jest jak komunisci zminia farbe, tylko demokratami w prawdziwym znaczeniu tego slowa to oni nie sa! tzw.pis tzn piotrowicz to jest tzw. "demokrata ludowy!!
  już oceniałe(a)ś
  14
  13
  Przestępcy działają bez kamer, Piotrowicz wie co robi, ciemny lud się dowie i co wtedy?
  już oceniałe(a)ś
  2
  3
  `